Як луцька захисниця тварин знайшла кохання в Туреччині завдяки бродячому песику

27 Жовтня 2015
Дану Новарчук у Луцьку знають як директора комунального підприємства «Ласка». У кінці червня цього року наше видання публікувало новину про особисте життя жінки, яка якраз почала зустрічатись з хлопцем з турецького міста Фетхіє Месутом. Публікація отримала широке зацікавлення аудиторії.

Більше того, за словами Дани, у приватні повідомлення Месуту почали писати з Луцька. Щоправда, меседжі були не надто приємного змісту. «Писали всілякі дурниці. Включно з тим, що я психічно хвора і їм собак», – розповідає Дана. Їй приємно, що Месут не засумнівався у ній після тих повідомлень, натомість усім зацікавленим писав, що кохає Дану. Нині пара згадує цю ситуацію з гумором, однак неприємний осад таки лишився.

Цими днями Месут гостював у Луцьку. Пара погодилась поспілкуватись з «Таблоїдом Волині» та розповісти власну історію кохання.

З хлопцем Дана познайомилась, коли приїжджала на відпочинок до Туреччини. А сталося це через… бездомного песика. ДІвчина побачила нещасного пса на вулиці, з-поміж інших бродячих собак цей виглядав особливо худим. «Повз проходив хлопець з ковбасою в руках. Я попросила, щоб він поділився їжею. А він взамін попросив мої контакти. Дала адресу сторінки в соціальній мережі Вконтакте», – пригадує події з минулорічної відпустки Дана.

[caption]
Песик, з якого усе почалось[/caption]

Згодом пара приблизно півроку спілкувалась через інтернет. А цього літа Дана відправилась у відпустку до Фетхіє – рідного міста коханого. Влітку ж вони й почали зустрічатися. У Туреччині Дана встигла познайомитися з рідними та друзями Месута. Тут же жінка познайомилася з деякими турецькими традиціями та національною кухнею. «Дана постійно повторювала, що їжа дуже гостра, але все одно їла», – з усмішкою пригадує Месут.

[caption] Турецькі традиції[/caption]

Цими жовтневими днями чоловік вперше відвідав Україну та Луцьк. На Волині Месут пробув десять днів й каже, що українці дуже привітні й добрі люди, а Луцьк називає маленьким і затишним містом. «Луцьк – місто, яке можна обійти за один день. Тут хороші люди: вітаються й усміхаються. Хоча ми й бачили кілька не зовсім тверезих людей, враження вони не зіпсували. Скрізь є такі, що люблять випити», – розповідає чоловік та зізнається, що друзі, коли дізналися, що він їде до України, попросили привезти горілки. Сам він говорить англійською, перекладає Дана.

Жінка каже, що її англійська далеко не бездоганна, як і англійська Месута. «Ми спілкуємося якоюсь власною мовою, вимовляємо слова не зовсім правильно, а деякі й зовсім замінюємо жестами. Друзі жартують, що у нас не англійська, а якась окрема мова – мова кохання», – з усмішкою каже Дана.

Читати також: BLOG: КОТЯЧА МАМА В СОБАЧОМУ ПРИТУЛКУ

У Туреччині Месут займається ресторанним бізнесом. Тож не дивно, що у кожному луцькому закладі харчування він особливо ретельно оцінював дизайн і меню й навіть фотографував елементи інтер’єру та їжу. «Месут дуже здивувався, чому у нас в парку зелена вода у ставках. А потім в «ПортCity» нам принесли такого ж кольору суп, то він жартував, що десь мають бути ще й жаби», – розказує Дана.

Окрім ресторанної їжі, турецького нареченого в Україні пригощали й національною кухнею. Борщ, вареники, олів’є, картопля з курятиною в горщичках та узвар добре смакували Месуту. Усі страви він фотографував.

Не забула захисниця тварин завести нареченого й до притулку, де працює. Чоловік вважає, що у Дани дуже важлива й потрібна для країни робота. Він і сам любить тварин і має вдома домашніх улюбленців. «Порівняно з Туреччиною у Луцьку дуже мало бродячих тварин. У Туреччині тільки в Стамбулі їх не видно, але в інших містах їх дуже багато, особливо там, де багато туристів», – каже Месут. Коли ж у Дани запитуємо, чим їй запам’яталася країна коханого, вона натхненно починає розповідати, що там для бродячих собак є спеціальні автоматизовані поїлочки й кормушки, куди кожен може покласти якусь їжу.

Наступного року пара планує одружитися, однак переїжджати до Туреччини Дана не хоче. «Тут мої собаки. Якщо я поїду, то хто ж ними буде займатися», – абсолютно серйозно каже жінка.

[caption] Коли ж у Дани запитуємо, чим їй запам’яталася країна коханого, вона натхненно починає розповідати, що там для бродячих собак є спеціальні автоматизовані поїлочки й кормушки[/caption]
[caption] Месут та Дана разом з її племінницею[/caption]
[caption]
Як і всі туристи, Месут сфотографувався на фоні замку...[/caption]
[caption]
...та повправлявся у стрільбі з лука.[/caption]
[caption]
Разом з похресником Дани[/caption]

Текст: Ірина САСОВСЬКА
Фото надані респондентами
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter