Wedding Art: Творча майстерня «Вузлик»

10 Жовтня 2016
У рубриці «Wedding Аrt» «Таблоїд Волині» розповідає про людей, які зроблять головний день Вашого життя по-справжньому незабутнім. Довіртеся професіоналам і Ваше весілля буде неповторним!

«Давайте знайомитись, ми – Творча майстерня «Вузлик». Наша команда прикрашає простір, який оточує Вас у чудові моменти життя та робить різноманітний декор: коробочки, фотоальбоми, блокнотики. Ми раді вигадувати та оформляти цікаві проекти: весільні зворушливі церемонії і затишні торжества, lovestory, особисті свята. Кожен проект для нас унікальний, багато декорацій виготовляються нами індивідуально і вручну – під настрій певного заходу. «Вузлик» – це не просто весільні організатори і декоратори, це ті, хто стане для Вас найкращими друзями на час підготовки до весілля і зробить ваше свято особливим.
У чому ми знаходимо натхнення? У людях, які нас оточують! У Вас – наших клієнтах: емоційних і стриманих, які люблять класику і оригінальність, таких різних, але незмінно закоханих! У наших партнерах, які горять своєю справою, мріють створити шедевр, мучаться муками творчості і радіють, коли все виходить!

Ми дуже відповідально ставимося до своєї роботи і намагаємося врахувати кожну дрібничку.

Навіть назву ми обрали невипадково. Вузлик – це непросто слово зі словника, воно має глибокий сенс і захоплюючу історію під назвою «tietheknot», якою ми з радістю з Вами поділимося.
Традиція полягає у зав’язуванні вузла під час виїзної церемонії, після того, як Ви обміняєтеся обручками, промовите клятви, Ви можете зав'язати вузол, кожен тримаючи одну зі сторін мотузки і зберігати його в домі, як чудову згадку про поєднання ваших сердець. Якщо ж захочете обплести вузлом свої руки, то це можуть зробити Ваші батьки чи кращі друзі. Незважаючи на те, що ця традиція швидше символічна, вона несе в собі дуже важливий посил: Ви буквально скріплюєте свій союз, обіцяєте завжди бути разом і підтримувати один одного.

А якщо Ви захочете додати «вузликів» і y Ваш весільний декор, чому ми будемо дуже раді, то польоту для фантазії тут немає меж.

Якщо Вас зацікавили нестандартні погляди на весілля, будемо щасливі прийняти Вас у нашу маленьку сімейку. Завжди відкриті до спілкування і з радістю відповімо на всі Ваші питання.

Зробимо декор, який запам'ятається.

«Вузлик» – зав'яжи на щастя....♥»

Сторінка у ВК

Танюша – 0958699229

Мар’яна - 0666216958

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter