Wedding Art: фотограф Василь Шевчук

31 Січня 2017
У рубриці «Wedding Аrt» «Таблоїд Волині» розповідає про людей, які зроблять головний день Вашого життя по-справжньому незабутнім.

Світлини фотографа Василя Шевчука вражають ніжністю, величністю та емоціями. Кожен кадр передає усю любов, яка поєднує дві душі у найчуттєвіші та найдорожчі моменти життя.«Джо Бюссінг сказав: «Весільним тортом гості поласують на бенкеті, сукню покладете наступного дня в шафу і тільки фотографії зможуть пронести емоції цього дня через багато-багато років…». Я погоджуюся з ним на всі сто. В цьому і полягає суть моєї роботи – створити фотоісторію весільного дня. Для мене це – велика відповідальність, тому що люди просять зберегти найважливіші моменти їхнього життя.

Під час роботи поєдную репортажну та постановочну зйомки. У вирі шаленого темпу весільного дня, приділяю час для того, щоб зробити класичні портрети наречених та близьких їм гостей. Зазвичай, тільки на весіллі збираються разом родичі та друзі наречених, тож ці фотографії будуть переходити з покоління в покоління», – розповідає про свою роботу Василь Шевчук.

Телефони: +38 097 649 21 40; +38 093 054 14 53.

Сайт: bestmoments.org

Сторінка у Facebook

Сторінка у ВК

Сторінка у Інстаграм1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter