Як написати історію кохання: поради луцького фотографа

29 Січня 2019

Відомий луцький фотограф Василь Шевчук поділився з «Таблоїдом Волині» порадами, як отримати гарні, емоційні фото з весільного дня.

«Найважливіше, щоб наречені провели цей день в своє задоволення, насолоджувалися один одним та спілкуванням з рідними, друзями. А ще потрібно врахувати кілька моментів», – зауважив Василь.

Що ж саме потрібно врахувати:

Репортаж

Це слово варто запам'ятати. Фото з «летючою» фатою – однозначно красиво. Але це ще не все... Вибирайте фотографа на весілля, в якого класна зйомка повного весільного дня.

Локації

Щоб отримати гарнющі фотографії, а заодно і помандрувати, відправляйтеся зі своїм фотографом за межі (бажано далекі межі) свого рідного міста: в гори, на море. Європа теж багата на романтичні міста...

Додаткове освітлення

Неординарні фотографії можна отримати з додатковим освітленням. Ліхтарі, спалахи – потужний засіб виразності у фотографії.

Серії

Все підряд – не цікаво! А от вибудувати з весільних фотографій розповідь від ранку нареченої до феєрверків, захопити глядача і перемістити у вихор подій того дня – саме те, що потрібно.Прекрасним результатом співпраці може стати весільна фотокнига – напишіть свою історію кохання...Більше світлин від майстра весільного фото – на сайті bestmoments.org, а також на сторінках Василя Шевчука у Фейсбуці та Інстаграмі.

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter