Вулична мода Луцька: аутлет, соцмережі та Діор

29 Вересня 2017
Фото: Роман Домбровський
Текст: Мазепа Наталка



Знаменитий модельєр Крістіан Діор якось сказав, що вміння одягатися тримається на трьох китах – простоті, хорошому смаку та звичці стежити за собою.

Що ж обирають луцькі модниці та модники? Що знають про світових дизайнерів? У чому ходять на роботу, прогулянку, побачення, у гості та просто дорогами міста? Яка у Луцьку вулична мода і хто її диктує?

Про це «Таблоїд Волині» вирішив дізнатися у пересічних лучан, які все ж виділяються із натовпу.

До вашої уваги учасники рубрики «Вулична мода Луцька»:


Смілива Діана


Натхнення своє черпаю в інтернеті – Інстаграм та Пінтерест (Pinterest). Не надто слідкую за модою, якщо чесно. Просто підписана на багатьох блогерів – за ними дивлюся і дещо підбираю для себе з одягу.

Зазвичай, купую речі у закордонних торгових центрах, аутлеті (англ. Outlet), через інтернет-магазини, рідко – у Луцьку.

Мені важливо, щоб одяг був нестандартним та цікавим. Річ має бути не лише модна, а й виділялася серед інших, щоб була оригінальна.

Штани і боти «H&M» купувала у Мілані – по 30 євро (прибл. по 930 гривень). Шкіряну куртку брала у європейському секонд-хенді, – приблизно, 1000 гривень. Футболку уже давно купувала – не пам’ятаю навіть коли. Сумку пригледіла у своєї бабусі. Вінтажна така (сміється – авт.).
Аксесуари роблю сама. Також на різних фестах можу придбати.

Немає одного стилю, якого я дотримуюся. Що одягну, залежить від настрою.


Бліц: Який всесвітньо відомий дизайнер впровадив у моду високі підбори?
Відповідь: Думаю, що Луї Віттон або Марк Джейкобс.


Говіркий Владислав


Слідкую за модою переважно в Інстаграмі, а також на різноманітних сайтах хіп-хоп культури та брендів вуличної моди. Майже все придбав закордоном. Здебільшого купую речі у аутлеті.

Аутлет-містечка – це по 300-400 магазинів різних брендів. Там усі фірми, наприклад Levi’s, Gucci, на минулорічні колекції виставляють меншу ціну. Наприклад, куртку, яка коштувала 100 євро, я взяв за 30. Бувають дуже великі знижки – до 80%.

Речі, на мій погляд, мають бути нестандартними та особливими.

Кросівки Nike купив за 80 доларів (прибл. 2000 гривень), хоча їхня стандартна ціна – 120 (прибл. 3100 гривень). Шорти та куртка Levi’s – 20 євро (прибл. 620 гривень) і 50 євро (прибл. 1550 гривень). Кофту замовив в українському інтернет-магазині.

Кожен із моїх аксесуарів має свою історію. Вони є для мене дуже символічними. До прикладу, я ношу кулон «тигрове око» – це зв'язок із знаком зодіаку – за гороскопом я Лев.


Бліц: Який всесвітньо відомий дизайнер впровадив у моду високі підбори?
Відповідь: Припускаю або Діор, або Шанель.


Світла Зоя


За модою слідкую у соцмережах, в інтернеті. Натхнення, навіть не знаю, від природи, напевно (сміється – авт.). Дивлюсь, яка погода, який у мене настрій. Може бути сірий, похмурий день, а я хочу поєднати чорне з червоним.

Купую речі у магазинах. Мені дуже подобається Love Republic. У мене майже всі речі звідти. Більшість речей привожу з Києва, дещо купую у Луцьку.

Сумка Mohito – 500 гривень. Плаття з Росії – 3000 рублів (прибл.1400 гривень), годинник – 140 гривень та взуття – 300 гривень – придбала у Луцьку
.
Як на мене, то одяг має бути скромним але з родзинкою.


Бліц: Який всесвітньо відомий дизайнер впровадив у моду високі підбори?
Відповідь: Діор.



Яскрава Наталя



Я не можу сказати, що я фанатію від модних тенденцій, які є зараз. Просто мені подобаються яскраві кольори і невимушений стиль, тому я так одягаюся.

Що я одягну, залежить від погоди і настрою, напевно. Якщо якесь свято, то зрозуміло, що не піду ось так – у рожевих шкарпетках. І якщо хочеться часом випендритися, то буваю на каблуках (усміхається – авт.).

Зазвичай, купую речі у луцьких або закордонних ТЦ та через інтернет. Головне у одязі – це якість та зручність.

Взуття – 1500 гривень, джинси – 400 гривень, кофту вже дуже давно у Польщі купила, пальто теж там – 200 злотих (прибл. 1400 гривень). Шарф подарувала мама. Сумочку придбала через інтернет за 200 гривень.


Бліц: Який всесвітньо відомий дизайнер впровадив у моду високі підбори?
Відповідь: Джейкобс


Переконливий Дмитро


Якщо чесно, то я не слідкую за модою. Одягаю те, у чому мені зручно. Не знаю до якого стилю зарахувати свій одяг. Я багато років так ходжу, вже звик.

Дехто одягається модно для того, щоб виділитися. А я вже просто привик до цього. Багато хто думає, що я одягаюся так, щоб якось виражатися…У мене вже такий стиль.

Мені, у першу чергу, має бути зручно в одязі. Починаючи з секонд-хендів, закінчуючи брендовими магазинами – я купую речі всюди.

Зазвичай, виїжджаю на шопінг у більші міста, оскільки там ті самі речі можна придбати дешевше. Скажімо, у нас штани певної якості коштують 1000 гривень, наприклад у Львові, я можу купити якісніші за 500-600 гривень.

Взуття, як на мене, має бути оригінальне. Я заплачу за нього 2-3 тисячі гривень, але у такому і походжу довго. Воно буде і зручне, і якісне. Вважаю, що краще нехай буде 2 пари якісного взуття, ніж 10 пар, які через місяць-другий можна викидати.

На мені кроси за 2100 гривень. Я уже рік у них ходжу. Штани Bershka купував у Львові, заплатив більше 600 гривень. Кофту Mishka замовляв через інтернет за 800-900 гривень. Це бренд одного дизайнера з Росії, який виїхав і працює зараз у США. Курточку Diesel купував закордоном за 1800 гривень. Рюкзак з Луцька – 480 гривень. Кепка з Одеси.



Бліц: Який всесвітньо відомий дизайнер впровадив у моду високі підбори?
Відповідь: Не знаю, хай буде Луї Віттон.




Довідка
Який всесвітньо відомий дизайнер впровадив у моду високі підбори?
Відповідь: Крістіан Діор
Джерело:
http://pan-ta-pani.com

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter