Вартість входу у Луцький замок хочуть підвищити

24 Жовтня 2016
Депутатка міської ради та начальниця управління туризму та промоції міста Наталія Бунда вважає, що вартість вхідного квитка до Луцького замку варто підняти, а на його території розмістити цікаві для туристів атракції.

Про це йшлося на засіданні комісії з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму у понеділок, 24 жовтня, пише «Район.Луцьк».

Голова комісії Наталія Бунда зазначила, що наразі вартість входу до міського замку становить всього 10 гривень, і така ціна є найнижчою в Україні.

Натомість директор Державного історико-культурного заповідника «Старий Луцьк» Павло Рудецький пояснив, що аби визначити ціну, робили певні співвідношення. Він переконаний, що коли вартість підняти до 15 гривень, то кількість відвідувачів може зменшитися, а відтак замок не отримає жодної вигоди.

«Ціну можна підняти ще на гривень п’ять. Але тоді, можливо, впаде кількість відвідувачів», – зазначив Павло Рудецький.

Проте Наталя Бунда стверджує, що збільшуючи вартість входу, варто подумати і про розваги для туристів.

«Треба щоб замок заробляв більше грошей і робив більше атракцій. Запросити лицарів, які будуть там битися, або духовий оркестр. Бо якщо продавати за 10 гривень просто замок, то люди будуть осуджувати. Вони їдуть дивитися не просто на архітектуру. Приміром, Хотин коштує 20 гривень, але там люди стараються, там є чим зайнятися туристам», – розповіла депутат.

Окрім того, вона переконана, що робочий час замку у літній період варто продовжити до 21:00.
0

Читати ще

Коментарі

Елан

замок насправді хороший,

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter