Увага, кастинг: луцький шоу-проект шукає черлідерів і «попастих» дівчат

25 Січня 2018
Сцена, костюми, емоції, драйв, музика, шалені образи - це те, до чого ти прагнеш? Тоді приходь 28 січня на кастинг у найкращий танцювальний проект Волині - Diamond Stars! Годі вагатись - спробуй свої сили і покажи всім, як танцюєш ти!

Diamond Stars Show Production шукає хлопців та дівчат з відмінними танцювальними та/чи акробатичними вміннями. Підтягнута фігура, доглянуте тіло та обличчя, хороша гнучкість, харизма - ось основні вимоги.Відбір проводитиметься у трьох напрямках - команда черлідерів DS Team, шоу балет DStars, pj show (DS Чікси та POPasti).

Критерії для охочих потрапити у черлідери:
-дівчата 14+, гнучкість, акробатика, танцювальна підготовка, ріст до 167см, вага до 55 кг
-хлопці 16+, сила та акробатика, ріст від 170 смУ шоу-балет потрібні:
-дівчата та хлопці 16+
-сучасна хореографія, гнучкість, харизма, підтягнута фігура
-дівчата до 167 см, хлопці від 175 смСебе зможуть спробувати у Pj show DS Чікси:
-дівчата чи навіть хлопці 18+
-екстравагантний танцювальний проект! - бажано оригінальна, цікава зовнішність (тату, пірсинг, дреди, темний колір шкіри, хлопці, що танцюють на каблуках....) та імпровізація і техніка сучасного танцю, харизма, гарна фігура! Кастинг на каблуках!У Pj show POPasti:
- попа! красива, підкачана, апетитна п’ята точка! Гарна фігура та зовнішність, харизма, танцювальні дані,18+. twerk - вітається.

Для того щоб потрапити на кастинг, необхідно зареєструватись, написавши у Viber на +380500827836 або на сторіночку Diamond Stars в інстаграмі.

Організатори радять підготуватись до кастингу, продумавши детально свій образ - костюм, у якому будете виграшно виглядати (костюм відкритий - не легінси!), зачіску та макіяж. Також рекомендують відвідати кілька разів солярій.

Як же буде відбуватись сам кастинг?

Черлідерам потрібно буде продемонструвати свою гнучкість і бажано усі шпагати, акробатичні елементи, які є в арсеналі, та спробувати нові. А ще спробувати підтримки в парі та командні.

Танцівники балету мають представити себе невеличким соло та вивчити і продемонструвати хореографію від організаторів.

Охочі стати частинкою pj show, звісно, мають імпровізувати - спочатку під свою музику, а далі під музику організаторів. Танцівники змагаються на підборах!0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter