У ПортCity показали підготовку до масштабного проекту «Переможці 2»

21 Жовтня 2017
Сьогодні у Луцьку з 18 години Соломія Вітвіцька презентуватиме проект «Переможці 2». Під патронатом Благодійного фонду Степана Івахіва «Патріоти Волині» в рамках року соціальних ініціатив «Тому, що не байдуже» ТРЦ ПортCity волинянам презентуватимуть історії незламного духу та збиратимуть кошти для воїна АТО Андрія Заня.Організатор заходу торгово-розважальний центр ПортCity показав, як відбувається підготовка до проекту. Так, на арені розваг GeneratorCity на площі 2 тисячі квадратних метрів уже розмістили великі куби з світлинами учасників проекту – героїв АТО, які на війні втратили кінцівку, але не втратили жагу до життя. Також змонтували сцену з екраном, де показуватимуть мультимедійну частину проекту.

Проект «Переможці 2» від ТСН та журналу VIVA під кураторством Соломії Вітвіцької – відомий далеко й за межами України. На великих стендах відвідувачі виставки матимуть змогу побачити на власні очі людей, які на війні втратили частину себе, але мужньо рухаються далі й надихають усіх позитивом.Під час заходу у ТРЦ ПортCity виступить ідеолог та куратор проекту Соломія Вітвіцька, учасники фотовиставки - бійці АТО, зокрема Владислав Кузнєцов, який нещодавно повернувся із Торонто, де брав участь у Інвіктус Геймс – змаганнях, що проводять серед ветеранів.

Про свою мрію розповість й волинянин Андрій Зань, якому у 2014 році довелося самостійно ампутувати кінцівку після тяжкого поранення… Саме йому збиратимуть кошти під час проекту, аби боєць отримав спортивний протез та зміг професійно займатися спортом.Під час відриття виставки для присутніх виступить Арсен Мірзоян, музичні гурти «Пластилін», «Такалаба» та «Резус Блюз».

Вхід на захід з 18 години 21 жовтня на арені розваг GeneratorCity (2 поверх ТРЦ ПортCity). Вхід вільний за умови здійснення благодійного внеску, dress code на благодійний вечір: чоловіки у костюмах, жінки у сукнях. Виставка діятиме до 26 жовтня включно.0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter