У Луцьку 7 березня відбудеться концерт Арсена Мірзояна

03 Березня 2023

Відомий співак Арсен Мірзоян у вівторок, 7 березня, приїде у Луцьк, аби запалити наші серця весняним позитивом, добірною романтикою, яскравим світловим шоу і незабутньою атмосферою.

Великий весняний концерт співака відбудеться 7 березня о 19.00 у «Промені».

«Луцьк, чекаю всіх вас! Зустрінемо весну разом!» — запрошує Арсен Мірзоян, готуючи чимало сюрпризів для лучан і гостей міста.


На українській сцені Арсен Мірзоян — один із найхаризматичніших співаків, чий винятковий оксамитовий голос вже понад 10 років полонить серця жінок, а щирість і глибина кожної пісні та 9 років волонтерства заслужили тверду повагу чоловіків та ЗСУ.

Для волинян Арсен Мірзоян — один із найулюбленіших співаків, адже його концерти у Луцьку завжди проходять за абсолютних аншлагів. На своїх концертах Арсен Мірзоян вміє створити таку фантастичну атмосферу, що щоразу це винятковий захват, потужний драйв, зворушливі моменти і найсолодша ейфорія.


На концерті у Луцьку 7 березня співак виступить зі своєю командою у повному складі, тож дасть максимального драйву і найулюбленіших пісень.

У новій весняній концертній програмі Арсен Мірзоян об’єднав всі свої найкращі хіти, аби глядачі кожну пісню співали всією залою, не стримуючи емоцій і насолоджуючись кожною миттю. «Вінні-Пух», «Бувай, малий», «Джеральдіна», «Поцілуй», «Ідіоти», «Не Магеллан», «Паперовий сніг», «Королева», «Моя країна», «Подружка» — у Луцьку прозвучать всі улюблені пісні й багато тих, які співак давно не виконував на своїх концертах.

Запрошуйте своїх коханих і друзів та приходьте отримати найсильніші емоції на великому весняному концерті Арсена Мірзояна у Луцьку!

У вівторок, 7 березня, о 19.00 у «Промені» будемо насолоджуватися красою до мурашок, улюбленими хітами, приголомшливим світловим шоу та величезною порцією драйву й найкращого настрою. Квитки на концерт купуйте за цим посиланням: https://lutsk.karabas.com/ua/arsen-mirzoyan-61.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter