У Луцьку вперше пройде медіафорум

05 Вересня 2016
Журналістів, менеджерів та експертів регіональних медіа запрошують на перший у Луцьку West Media Forum 2016.

Захід пройде у неділю, 18 вересня, в культурно-розважальному центрі «Адреналін Сіті» (м. Луцьк, вулиця Карбишева,1). Тема форуму: РЕГІОНАЛЬНІ МЕДІА: СВОБОДА, ЦІННОСТІ, ЦІНА

В епоху стрімкого розвитку цифрових технологій та перебігу як світових, так і локальних подій журналістам як ніколи необхідно оперативно та якісно створювати новий контент, навчатися новим методам збору інформації та управління редакціями, впевнені організатори форуму. І якщо загальноукраїнські медіа-проекти вже давно успішно долають суспільні, економічні та політичні виклики, то локальні ЗМІ щоразу, коли міняється кон’юнктура ринку, переживають для багатьох фатальні потрясіння.

Саме тому WEST MEDIA FORUM ставить за мету розвиток локальних ЗМІ, напрацювання ефективних управлінських регіональних практик, поширення досвіду створення економічно вигідного та успішного місцевого медіа.

Серед представлених спікерів відомі журналісти – Андрій Куликов, Богдан Кутєпов, Олександр Голубов, Іван Корсак та інші.

Ознайомитися із детальною програмою форуму та придбати квитки можна на сайті Media.wmf.com.ua.

Організатори форуму: СІД Медіа Груп, Бізнес-Академія Практичного Менеджменту та Громадське.Волинь. Проект реалізовується за сприяння програми «Активні громадяни» від Британської ради в Україні, а також СГО «Молодіжна платформа».


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter