У Луцьку облаштували «мультяшний» балкон

11 Травня 2017
Креативні лучани вже не раз доводили, що вміють оригінально оформити двори та будинки, в яких мешкають. За останні роки в місті з’явилось чимало гарних куточків із розмальованими стінами, на яких зображені справжні шедеври вуличного мистецтва.

А ось мешканці однієї з квартир будинку на проспекті Відродження, вирішили, що навіть балкон може стати чудовим місцем для втілення творчих задумів. Так на стіні будівлі з’явився справжній «мультяшний» куточок.

Балкон прикрашений великими малюнками героїв відомих мультфільмів. На стіні будинку «оселилися» Маша та Ведмідь, довговолоса Рапунцель, Шрек з Ослом, Блискавка МакКвін, Кіт у чоботях, веселі персонажі з «Мадагаскару» і навіть відчайдушна білка Скрат.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter