У галереї «Арт-кафедра» – виставка творів волинських студентів-художників

05 Жовтня 2016
У рамках мистецького проекту «Крок на шляху мистецтва» в арт-кафе «Стоп-кадр» відбудеться групова виставка: «Образ і лінія. Виставка графіки студентів Волинського державного училища культури і мистецтв ім. І. Ф. Стравінського».

Виставка відбудеться у четвер, 6 жовтня, у Центрі дозвілля та розвитку «Адреналін Сіті» за вул. Карбишева, 1, м. Луцьк в арт-кафе «Стоп-кадр».

Початок заходу о 17:00 год.

У виставці беруть участь: Ольга Балаганська, Микола Балдін, Олександра Беземська, Катерина Кирильчук, Христина Ладика, Анна Мамчур, Ольга Марчук, Михайло Парфенюк, Катерина Шишик.

Нагадаємо, що проект «Крок на шляху мистецтва» був започаткований галереєю сучасного мистецтва України «Арт-кафедра» у 2015 році з метою підтримки молодих художників. В рамках проекту галерея надає можливість молодим митцям представляти свої твори в арт-кафе «Стоп-кадр», проводити в його залах презентації, обговорення, дискусії, реалізовувати власні творчі проекти, інсталяції, перформанси та допомагає їм зробити перші кроки до відкриття свого таланту глядачеві.

Вхід вільний! Запрошуємо!


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter