У День матері лучанки змагалися за звання «Супер-мами»

11 Травня 2015
В дитячому ігровому центрі «Лімпопо», що в «Адреналін Сіті», відбулося сімейне свято до Дня матері.

Команди з мам з дітьми змагалися у конкурсах, вікторинах, естафетах, а татусі відчайдушно вболівали за рідних.

Серед конкурсів малюнків і мелодій, ажіотаж викликало завдання, покликане перевірити, наскільки сучасні мами наділені мисливським слухом: стоячи спинами до гурту дітлахів, вони повинні були розпізнати, чиє чадо щойно вигукнуло «вау-вау-вав!».


Складали мами і залік з інтуїції.

«Для супер-мами надприродне повинне бути на правах буденного. Вона ж відчуває свою дитину як ніхто інший. Ми ж зараз попросимо мам дати відповідь на зовсім просте питання: «А ваша дитина мила руки?» – спитав ведучий, доки його асистентка розмістила на спинах деяких дітей паперові рученята.

Після цього мам об’єднали в одну команду, які змагалися з командою малюків у вправності будувати стовпці з кубиків, щоб ті стояли і не хиталися. Та в цьому конкурсі вийшла нічия: і діти, і команда мам не могли поставити один на один більше, ніж вісім кубиків.

Була і «руханка для мізків»: діти і їхні мами мали назвати якомога більше імен на задану літеру.


Завершальне завдання конкурсу за звання супер-мами було найбільш рухливим з-поміж попередніх. Табуретка, тарілка з булочкою і шматочком шинки, ніж, рюкзак, зошити, щоденник, маркер, - естафета називалася «Збери дитину до школи і не проґав автобус».

Після запеклої боротьби звання "супер-мами" отримала Інна Козій, яка брала участь у змаганнях з донечкою Яною. Пані Інна побажала луцьким мамам добробуту у сім’ях і великих сил, щоб завжди бути в курсі того, чим живе їхня дитина, і не відставати в постійному пошуку пригод.


Всі учасники свята отримали подарункові сертифікатами від туристичної мережі «Море турів» та спортивно-розважального комплексу «Адреналін Сіті». Жінки зізнаються, що насичені змагання їх не втомили – діти загартовують їх повсякчас.Автор: Ярослава САВОШ
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter