Успішно!

біхелсі

Шість міфів про ломбарди

Ломбарди є одними з найстаріших фінансових інститутів у історії людства. Перші згадки про подібні установи можна знайти ще й древньоримських та грецьких джерелах.

Саме 28 вересня 1618 року відкрився перший у світі ломбард сучасного типу. Він мав назву «Дім Ломбарді» і незабаром на основі цього закладу утворилась ціла мережа, клієнтами якої були навіть королівські сім’ї.

Нині ломбарди користуються неабияким попитом, адже потреби у людей зростають, а коштів інколи не вистачає. Разом із тим, побутує чимало міфів, які створюють враження, що з ломбардами справ краще не мати, бо клопотів не оберешся.

«Таблоїд Волині» вирішив розпитати у представників одного з найвідоміших на Волині ломбардів «Скарбниця», що ж з цих чуток – правда, а що не відповідає дійсності. Як виявилося, користуватись послугами фінансових установ подібного типу досить зручно.

[img data=def]23_09_2016_360931601/20721739_rembrandt.jpg[/img]

Міф 1. «Послугами ломбардів користуються лише злодії, наркозалежні або ж особи, які ведуть хибний спосіб життя…»

Так думають лише ті, хто ніколи не користувався послугами «Скарбниці». В старих гангстерських американських фільмах власники ломбардів – такі собі «ділки», які дурять своїх клієнтів та ведуть не чесну гру. Однак в реальності все не так колоритно. У нас працюють кваліфіковані працівники, які можуть надати консультацію клієнту, компетентно оцінити речі, які він дає під заставу, оформити всю необхідну документацію. Ми дотримуємося усіх пунктів, прописаних в договорі і завжди намагаємось йти назустріч клієнту.

Часто в ломбарді значно легше та швидше отримати кошти, ніж, скажімо, у банку. Зазвичай, уся процедура займає біля 15 хвилин.

Окрім того, у «Скарбниці» діє гнучка система кредитування. Для кожного клієнта тут – індивідуальний підхід. Існують спеціальні умови з ломбардного кредиту, тобто чим більша сума кредиту, тим нижчий процент за користування кредитом. А бонусно-дисконтна програма дозволяє отримувати суттєві вигоди при користуванні кредитом. А саме: отримувати більшу суму на руки і меншу відсоткову ставку.

До речі, завдяки тому, що в компанії «Скарбниця» є величезний спектр послуг, клієнт економить на пролонгаціях, при цьому маючи можливість при кожній повній пролонгації погашати суму кредиту, тим самим наближаючи дату викупу своїх предметів застави. Так само є можливість у клієнта самому регулювати збільшення суми кредиту, маючи в наявності іменну статусну картку клієнта і накопичені бонуси на рахунку.
 
Міф 2. «Якщо віддав у ломбард – вважай, що пропало…»

Звісно, якщо людина, яка забезпечила виконання зобов'язань за кредитним договором заставою речі, не повертає надані у кредит кошти, то ломбард має право звернути стягнення на таку річ. І навіть у цьому випадку, намагаємося якось допомогти клієнту, зрозуміти його, адже ситуації можуть бути різні. Буває так, що людина передає у заставу речі і просто зникає. Хоча у нас налагоджена смс-розсилка, за допомогою якої ми нагадуємо клієнтам про термін повернення коштів та їх суми.

Якщо ж клієнт дотримується усіх правил користування нашими послугами і сплачує все вчасно – проблем не виникає. Ми зацікавлені в тому, аби людина, при потребі, прийшла до нас знову і співпраця була результативною для обох сторін.

Міф 3. «В ломбардах беруть тільки золото і діаманти…»

Можливо, в давнину так і було, але в наш час послуги ломбардів значно урізноманітнилися. У «Скарбниці» можна отримати кредитні кошти під заставу як ювелірних виробів із золота та діамантів, так і брендованих годинників, столового срібла з печаткою українського або російського виробника, платини, мобільних телефонів, побутової техніки, офісної техніки, аудіо- та відеоапаратури, фототехніки, будівельного інструменту та навіть рибальського спорядження.

[img data=def]23_09_2016_1779382482/1359976911_kak_otkryt_lombard.jpg[/img]

 Міф 4. «З оформленням кредиту в ломбарді багато мороки…»
 
Насправді вся процедура отримання кредиту в «Скарбниці» займає мінімум часу. З документів необхідно пред’явити паспорт громадянина України або ж інший документ, що посвідчує особу, виданий державним органом та містить обов'язкові реквізити. Також потрібно мати при собі документ з податкових органів про присвоєння ідентифікаційного номеру, або відмітку в паспорті про відмову від нього.
 
Для іноземців обов’язковими документами є національний паспорт, а для осіб без громадянства – відповідні посвідчення.
 
Працівники «Скарбниці» надають договір фінансовjго кредиту та договір застави, які клієнт повинен зберігати до моменту виконання зобов’язань за ними. Проте навіть якщо людина загубила чи пошкодила договір, вона може звернутись у відділення «Скарбниці» з документами та відновити його.

Міф 5. «Якось воно не надійно, ще де вкрадуть…»
 
У всіх відділеннях «Скарбниці» чергують співробітники позавідомчої охорони відповідальні за безпеку. Також всі ломбардні відділення захищені броньованим склом, броньованими дверима, камерами відеоспостереження і відповідають всім нормам безпеки. Предмети застави зберігаються запакованими в спеціально обладнаному приміщенні. Тож ви можете бути спокійні за свої речі.

[img data=def]23_09_2016_1779382482/closet-426388_340.jpg[/img]

 Міф 6. «Щоб оформити платіж, я мушу щоразу ходити у відділення…»
 
Співробітники компанії «Скарбниця» піклуються про своїх клієнтів. Тому в компанії є можливість сплачувати проценти за користування кредитом через платіжні пристрої, веб-сайти, інші відділення компанії. Власники та користувачі платіжних карток, що емітовані банками України, можуть сплачувати проценти за користування кредитом, перебуваючи в будь-якій частині світу, через веб-сайт www.e-lombard.com

[img data=def]23_09_2016_1779382482/skolko_stoit_gramm_zolota_v_lombarde.jpg[/img]
 

Додати новий коментар