BLOG на нічку: чому я працюю, але не заробляю?

16 Листопада 2023

Багато кому знайома ситуація, коли досягаєш «фінансової стелі». Дохід не росте протягом тривалого часу, лише зрідка трохи збільшується або зменшується. Грошей не вистачає для задоволення всіх потреб. Чому так відбувається? Психологиня Галина Азаматова назвала дев'ять помилок людей, які стикаються з цією проблемою.

Матеріал опублікували на сайті «Сім'я і дім».

Якщо бажаєте побачити свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронну пошту: [email protected].

***

1. Не будують планів. Якщо ви поставите запитання “ким ви бачите себе через 5 років?”, то що ви відповісте? Відповідь насамперед потрібна вам самим.

2. Чекають на «чарівну пігулку». Перестаньте думати, що одного разу з’явиться добрий чарівник і навчить вас легко і просто заробляти. Ні, необхідно вчитися фінансовій грамотності, заощаджувати та інвестувати.

3. Шукають причини. Навіть якщо ви постійно знаходитимете зовнішні причини, що впливають на ваш заробіток, це ніяк вам не допоможе. Це не причини, це відмазки.

4. Не навчаються. Підвищувати кваліфікацію важливо всім. Розвивайтеся та проходьте курси, щоб стати затребуваним працівником.

5. Нерозумно витрачають час. Працювати потрібно не 12 годин на день, а головою. Чим цінніший працівник, тим дорожча година його роботи.

6. Коло спілкування. Пам’ятаєте теорію відра із крабами? Так от, оточіть себе людьми, на яких хочете рівнятися, а не тими, що тягнуть вас донизу.

7. Шкідливі установки. Не варто втішати себе думками, що “на всіх грошей не вистачить”, «краще бути бідним, але добрим», «великі гроші чесним шляхом не заробити». Такі внутрішні блоки завадять вам досягти успіху.

8. Не ведуть бюджет. Почніть контролювати свої доходи та витрати, щоб бачити всю картину того, що відбувається. Таким чином, ви зможете заощадити гроші для подальшого інвестування.

9. Бояться ризиків. Від них нікуди не подітися. Треба бути готовим до них і намагатися мінімізувати.

Чіткої інструкції, яка пояснює, як заробити гроші, немає. Але ви можете опрацювати основні причини, які впливають розмір заробітку. Вивчіть ринок, з’ясуйте свої переваги, проаналізуйте навички. Пам’ятайте, що для будь-яких досягнень потрібно докладати зусиль.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter