Що приховують кабінети Луцької міської ради

07 Грудня 2015
Текст: Ірина САСОВСЬКА
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ


День місцевого самоврядування святкують в Україні 7 грудня ось уже 15 років. Свято встановлено згідно з Указом Президента України з нагоди ухвалення у 1990 році закону «Про місцеве самоврядування».

Напередодні свята «Таблоїд Волині» відправився до органу самоврядування у обласному центрі – Луцької міської ради. Керівник відділу інформаційної роботи Зоя Балюк провела нам невеличку екскурсію кабінетами міської ради. До речі, у кабінеті Зої Василівни ми тихцем сфотографували розкішний вазон, який обрамлює монітор комп’ютера начальниці (заголовне фото).

[caption]
Напередодні свята «Таблоїд Волині» відправився до Луцької міської ради[/caption]

У головному кабінеті міської ради господаря ми не застали, адже міський голова Микола Романюк якраз перебував у відрядженні, однак нам дозволили пороздивлятися все й навіть пофотографувати. У кабінеті є два столи: для зустрічей з гостями мера та робочих нарад й власне робочий стіл Миколи Ярославовича. Одразу привертає увагу триптих Олександра Дишка, створений у 1996 році. Є у кабінеті й велика шафа, де зберігаються різноманітні символічні речі, як от боксерські рукавички, та документи. Більше про кабінет Миколи Романюка можна прочитати у матеріалі з рубрики «Хата для роботи».

[caption]
У головному кабінеті міської ради господаря ми не застали, адже міський голова Микола Романюк якраз перебував у відрядженні[/caption]
[caption]
Одразу привертає увагу триптих Олександра Дишка, створений у 1996 році[/caption]
[caption]
Є у кабінеті й велика шафа, де зберігаються різноманітні символічні речі[/caption]
[caption]
На шафі стоїть годинник[/caption]

Начальник відділу кадрової роботи та нагород Віра Гудима свій кабінет займає з 2006 року. З того часу жінка вже встигла обжити його й обставити розкішними вазонами. Віра Михайлівна зізнається, що дуже любить квіти. Сама їх садить і пересаджує, підбирає рівень освітлення. Про любов до квітів свідчить і картина на стіні – фіолетовий ірис, що у народі більш відомий як півник.

«Я їх дуже люблю. Вранці коли поливаю їх, розмовляю з ними», – розповідає начальниця. Окрім ранкового «квіткового» ритуалу поливання жінка також дотримується й «кавового», однак більше однієї чашки кави на день собі не дозволяє.

[caption]
Начальник відділу кадрової роботи та нагород Віра Гудима свій кабінет займає з 2006 року[/caption]
[caption]
Жінка дуже любить квіти...[/caption]
[caption]
...і вазони.[/caption]

У дівчат, що працюють в управлінні міжнародного співробітництва та проектної діяльності, досить просторий кабінет. Він також обладнаний великим столом для переговорів, де часом приймають й іноземні делегації. На час нашого візиту в управлінні якраз відбувалась нарада на чолі з начальником управління Вірою Кудрявцевою.

У зв’язку з напрямком роботи управління, у кабінеті багато прапорців та сувенірної продукції з міст-партнерів Луцька.

[caption]
На час нашого візиту в управлінні якраз відбувалась нарада на чолі з начальником управління Вірою Кудрявцевою[/caption]
[caption]
Прапорці з різних країн... [/caption]
[caption]
...та сувенірна продукція[/caption]

Кабінет першого заступника міського голови Тараса Яковлєва дістався йому у спадок від Святослава Кравчука, який займав цю ж посаду трохи більше як півроку тому. Тарас Володимирович каже, що жодних сентиментів до кабінету не відчуває, а сприймає його виключно як робоче місце. Однак, за словами чоловіка, сильний керівний дух попереднього власника тут все ж відчувається.

«Скажу відверто, тут практично все залишилось так, як було при Святославі Євгеновичі: картини, статуетки, сувеніри. Я з собою взяв тільки робочі папери й мінімально особистих речей. Також не міг не забрати з собою ікону святого Миколая, яку мені подарували», – розповідає Тарас Яковлєв.

[caption]
Кабінет першого заступника міського голови Тараса Яковлєва дістався йому у спадок від Святослава Кравчука[/caption]
[caption]
Тарас Яковлєв не міг не забрати до нового кабінету ікону святого Миколая, яку йому подарували[/caption]
[caption]
За робочим столом[/caption]

Попри те, що секретар міськради Юлія Вусенко лише кілька днів тому переїхала до нового робочого помешкання, табличку на дверях уже оновили. А от елементи інтер’єру нова власниця залишила незмінними. «Для мене це не особливо важливо, хіба що принесу фото дітей. І ще маю одне побажання і думаю, що виконаю його. Коли заходила у Львівську міську раду побачила там напис «Джерелом влади в Україні є народ». В своєму кабінеті теж би щось таке повісила, бо воно отрезвляє», – каже Юлія Василівна.

У новий кабінет жінка принесла лише власну чашку, з якої найчастіше п’є чай або капучино. «Особливо міняти тут нічого не буду, але, думаю, що якісь частинки мене тут таки з’являться. Кабінет точно стане трохи м’якшим, бо однозначно з’явиться якийсь вазон й сімейне фото», – планує новообраний секретар міськради.

[caption]
Елементи інтер’єру нова власниця залишила незмінними[/caption]
[caption]
Чашка Юлії Вусенко[/caption]
[caption]
Картина у кабінеті секретаря міськради[/caption]
[caption]
Юлія Вусенко за робочим столом[/caption]

У начальника організаційного відділу Олени Барської кабінет невеличкий, але затишний. У жінки винятковий порядок за робочим столом, а в кабінеті приємно пахне кавою. Олена Володимирівна каже, що одну чашку може пити з самого ранку і аж до обіду.

За спино на підвіконні – кілька вазонів. Також у кабінеті маленькі іконки, а на столі лежить книга для розвитку лідерських якостей. Стіни прикрашають картини та обрамлені вимоги щодо політики якості виконавчих органів Луцької міської ради.

[caption]
У начальника організаційного відділу Олени Барської кабінет невеличкий, але затишний[/caption]
[caption]
Стіни прикрашають картини та...[/caption]
[caption]
...обрамлені вимоги щодо політики якості виконавчих органів Луцької міської ради[/caption]
[caption]
Книга на робочому столі[/caption]
[caption]
Маленькі ікони на полиці[/caption]
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter