Професія крізь об'єктив: стрип-пластика від Юлії Парфисюк

15 Червня 2017
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ
Текст: Оксана ФЕДОРУК


У будь-якій професії, якщо її роздивитись зблизька, можна побачити справжню магію, яку приховує кожен рух чи елемент.

«Таблоїд Волині» в новій рубриці «Професія крізь об’єктив» пропонує читачам глянути на різні види роботи з нового ракурсу та оцінити майстерність людей, які вкладають у свою справу душу.

Сьогодні в нашому об’єктиві – сучасний стиль танцю стрип-пластика, який нам показала танцівниця «Q dance studiо» Юлія Парфисюк.

Дівчина захопилася танцями ще в дитинстві, відтоді це невід’ємна частина її життя. Свого часу була учасницею шкільного танцювального колективу, згодом продовжила вивчати хореографію в Інституті мистецтв СНУ імені Лесі Українки.



Під час навчання Юлія відкрила для себе сучасний танцювальний напрямок – стрип-пластику, який на той час став досить популярним у Луцьку. І ось уже близько чотирьох років вчить дівчат гарно та пластично рухатись у школі танцю «Q dance studiо».



Стрип-пластика – це танець з деякими елементами еротики, розповідає дівчина. Тому інколи, через незнання, дехто плутає цей танцювальний стиль із стриптизом. Але це неправильно.

«Під час демонстрації стрип-пластики немає необхідності оголяти своє тіло, все полягає в пластичних рухах, сексуальності, м'якості. Я вчу дівчат демонструвати свою жіночність у всій красі, можливо, присутній натяк і на флірт, але в будь-якому випадку ви не перейдете тут грань дозволеного», - запевняє танцівниця.





Стрип-пластика – це поєднання приємного з корисним: дівчина стає більш розкутою і в певненою в собі, долає всілякі комплекси, а виконання рухів покращує осанку та кровообіг, допомагає скинути зайву вагу і підтримувати тіло у чудовій формі.



Заняття зазвичай складаються з розминки, розтяжки і пропрацьовування різних танцювальних рухів. Важливим моментом є музика, яка має бути підібрана відповідна – повільна і чуттєва.



Багато часу приділяється вправам для розтяжки (стретчингу). Запитуємо, скільки часу потрібно, щоб сісти на шпагат.

«Все залежить від природньої розтяжки людини. Хтось більш гнучкий, хтось менш. І велику роль відіграє бажання – те, як сильно ти цього хочеш. Загалом потрібно приблизно півроку, але комусь менше часу знадобиться, комусь більше. Все індивідуально», – каже дівчина.

















***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].
1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter