Професія крізь об’єктив: фітнес від луцької тренерки Валерії Ларькіної

30 Жовтня 2017
Фото: Роман Домбровський
Текст: Наталія МазепаУ будь-якій професії, якщо її роздивитись зблизька, можна побачити справжню магію, яку приховує кожен рух чи елемент.

«Таблоїд Волині» у рубриці «Професія крізь об’єктив» пропонує читачам глянути на різні види роботи з нового ракурсу та оцінити майстерність людей, які вкладають у свою справу душу.

Сьогодні у нашому об’єктиві Валерія Ларькіна – фітнес-тренерка, яка на своїх заняттях поєднує різноманітні види програм, напрямів та стилів. Такі групові заняття під ритмічну музику допомагають підтягнути фігуру та набути рельєфну мускулатуру.Скільки себе Лєра пам’ятає, у її житті завжди були танці. Що в школі, що в університеті – частенько виступала з різними танцювальними колективами. Після закінчення вишу дівчина вирішила остаточно, що сидіти в офісі не для неї.

Думки, як кажуть, матеріальні – доля звела її з фітнес-тренеркою, яка дала її натхнення і прищепила любов до цієї професії.
«На той час мені було 21. З нею пропрацювала 4 роки. Поки була у декреті, наші шляхи розійшлися. Однак, я не переставала тренуватися. Після 2 років відпустки повернулася до тренерської діяльності», – розповідає Лєра та додає, що загалом вона вже 8 років у цій галузі.

«Тренування я проводжу різні: інтервальні, функціональні, проводжу аеробіку з елементами латино, рок-н-ролу ,стрип-пластики , аеробіку на степ-платформах і багато іншого. Не даю моїм дівчатам нудьгувати на тренуваннях. Стараюся зробити заняття цікавими, а головне – ефективними», – усміхаючись продовжує жінка.
Тренування, зазвичай, проходять так: розминка, основна частина, де почергово працюють над усіма групами м’язів, і заминка.

У цій професії потрібно бути не лише тренером, але й хорошим психологом. До кожної клієнтки треба мати свій підхід. Адже часто приходять люди, які хочуть не стільки скинути вагу і підкачати м’язи, як психологічно відпочити від якихось проблем – чи то у дома, чи на роботі.
«Інколи, коли дівчатка гарно попрацюють, я їм даю розслабитись у повній темряві під спокійну музику. Такий собі маленький бонус за хорошу працю», – каже тренерка.
Лєра пояснює, що лише завдяки правильному харчуванню та інтенсивним тренуванням можна скинути вагу, не нашкодивши своєму здоров’ю. Скільки на це піде часу, залежить від самої людини – особливостей організму і, звичайно, психологічного налаштування. Однак, у процесі схуднення, запевняє жінка, першочерговим є правильне харчування.
«Багато дівчат приходять з питаннями як швидко можна схуднути. Чи можна за тиждень накачати сідниці і прес , бо треба їхати на море. У мене відповідь одна: «Так, можна, але не у мене,а у пластичного хірурга! (сміється – авт.).

Насправді такі речі швидкими не бувають. Так, ти можеш сісти на сувору дієту і за тиждень скинути 10 кг. Але, коли повернешся до нормального харчування, набереш вже у два рази більше. Тому я противник дієт», – пояснює Лєра.
Жінка, зазвичай, проводить у залі 5-7 годин. Зізнається, що часом між тренуваннями не встигає поїсти. На допомогу їй приходять протеїновий батончик чи коктейль.«Я дуже вдячна своїм рідним за підтримку. Часом важко не бачити свою сім’ю. Коли вони збираються ввечері, ти тим часом можеш працювати. Тому весь вільний час я проводжу зі своїм чоловіком і донечкою. Це найщасливіші моменти», – емоційно зауважує Лєра.Тренерка, розповідає, що професійних планів у неї дуже багато, серед яких головна ціль, – відкрити власний зал.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter