Ольга Сумська провела у Луцьку сеанс чорної магії

07 Грудня 2016
Текст: Оксана ФЕДОРУК
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ


У Луцьку презентували легендарну виставу за мотивами роману «Майстер і Маргарита».

Найвідоміший та наймістичніший роман Михайла Булгакова ожив на сцені Волинського академічного обласного музично-драматичного театру у вівторок, 6 грудня.

З найперших хвилин глядачів попередили, що постановка торкнеться лише деяких сторінок легендарного роману. Зрозуміло, що перенести на сцену кожну його деталь просто неможливо. Проте театральна версія виявилася не менш вражаючою і загадковою, аніж оригінал. У ній було багато гумору, містики, диму та світла. Одним словом, на глядачів чекав справжній театральний сеанс чорної магії.

[caption]
Подивитися на "Майстра і Маргариту" прийшов повний зал глядачів[/caption]

Ще одна особливість цієї постановки Валерія Бєляковича - її надзвичайна музичність. Тому інколи вистава нагадувала мюзикл.

Та справжньою окрасою театральної сцени, без сумніву, стала народна артистка України Ольга Сумська, яка зіграла головну жіночу роль – Маргарити.
– Маргарита Николаевна не нуждалась в деньгах. Маргарита Николаевна могла купить всё, что ей понравится. Среди знакомых её мужа попадались интересные люди. Маргарита Николаевна никогда не прикасалась к примусу. Маргарита Николаевна не знала ужасов житья в совместной квартире.
– Словом.. Она была счастлива?
– Ни одной минуты!


Ніжна і вразлива жінка із коханим Майстром, сильна та впевнена відьма на балу Сатани, яка здатна на все заради кохання, - у таких іпостасях Ольга Сумська виглядала просто блискуче.

Не менш колоритним та цікавим вийшов і образ відьми-вампірки Гелли. Однозначно зі своєю роллю актриса впоралася на всі сто. Хоча у романі вона небагатослівна служниця Воланда, у виставі цей образ – набагато яскравіший. Спокуслива та довгонога актриса, яка виконувала роль, буквально приковувала до себе погляди присутніх у залі.


Постановка відобразила усі основні моменти книги, деякі цитати якої вже давно стали класикою:

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами всё дадут!

***
Все будет правильно, на этом построен мир.


***
– Трусость – один из самых страшных человеческих пороков.
– Осмелюсь вам возразить. Трусость – самый страшный человеческий порок.

***
Рукописи не горят!

***
– Это водка?
– Помилуйте, королева, разве я позволил бы себе налить даме водки? Это чистый спирт!


Книгу «Майстер і Маргарита» можна читати і перечитувати десятки разів, але так до кінця і не зрозуміти. Вистава, як і книга, також залишила неоднозначний післясмак. Хоча дала розуміння одного: все буде правильно, адже на цьому і побудований світ.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Коментарі

була

Вистава розчарувала,

ЛУЧАНКА

Повністю погоджуюсь з

Sabiha

ну Ольга сумська нічо така,

Real cc

Гелла за романом була гола, а

123

Гела якраз і витягнула всю

Василь

Лучани й не помітили,як ім

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter