Письменник та музикант із Луцька Павло Коробчук розкритикував столичний аеропорт «Бориспіль». Причиною незадоволення лучанина стали ціни, які, на думку Коробчука, є абсолютно невиправданими.
Свої враження від перебування в аеропорту митець описав на своїй сторінці у Facebook:
«Мене осяяло. Я щойно зрозумів, що найдорожче місце для пересічного громадянина в Україні – аеропорт Бориспіль. Випити чайничок бергамоту – 90 грн?! З такими цінами хочеться просто закритися в себе на кухні з мішком картоплі. І ніколи нікуди більше не їздити, не літати, не плавати.
Я побував у більше як десяти іноземних аеропортів, тому троха можу порівняти сервіс, ціни, зручність. Нє, ну ясно, в дорогих містах типу Берліна поласувати чимось в аеропорті – це пара десятків євро. Я коли вперше літав за кордон, в Берлін, подумав, що мені гаплик – мене мали зустріти, але майже дві години нікого не було. Я не знав жодного сантиметра в Європі, і вже фантазмував, як мене будуть депортувати) Тому і засів у берлінському фудкорті, ціни виявилися відповідними до цін у Німеччині загалом. Те саме і в Туреччині, і в Ризі – пундик, який коштує 2 євро в місті, коштує 2 євро і на території аеропорту!
А в Бориспіль краще не брати шлунок. Перевезти його за кордон контрабандно) Сік Сандора – 45 грн! Гарячий шоколад з автомата – 20 грн!
В чому прикол? Дорога оренда? Орієнтація на долар? Орієнтація на іноземців, щоб не продешевити? Нащо в рази завищувати ціни навіть у найдрібнішому каво-автоматі? Ну просто НАШО?
Я так розумію, там засів монополіст і не хоче ні з ким ділитися золотою жилою, перепрошую, «повітряними воротами». Замкнули українця в безальтернативному просторі – і роблять з ним шо хочут( Мордують копієчкою...
За відповіддю не треба їздити в Європу, відповідь проста: відкритий конкурс, адекватні компанії, нормальна пропозиція цін, здорова конкуренція. Та навіть просто запустити туди макдональдси чи макчебуреки.
Ви жалієтеся на комунальні, на інфляцію, на бензинові ціни? Спіть спокійно – ви ще не були в аеропорту Бориспіль))»
Схожі публікації
Волинський поет Петро Коробчук героєм благодійного «Сміливого календаря» на 2024 рік від організації «Сміливі відновлювати».
21 Грудня 2023
Попри відключення світла понад півсотні лучан прийшлий у Волинську державну обласну універсальну наукову бібліотеку імені О. Пчілки, аби послухати наживо двох поетів – Павла Коробчука та Олександра Шуміліна
05 Грудня 2022
Письменник Павло Коробчук став свідком мовного конфлікту, що стався в одному зі столичних супермаркетів.
15 Серпня 2021