Луцьком пронеслося півсотні байкерів

17 Липня 2016
Луцьк став частиною мотопробігу байкерів.

Перший мотопробіг «Мото-Волинь 2016» містами Волині відбувся 16-17 липня.

За словами організаторів, міжнародного мотоклубу WINDS MC, мета мотопробігу - популяризація мото-руху, а також бережного ставлення до природи серед молоді.

У «Мото-Волині 2016» взяли участь не лише байкери з Волині, а і їхні гості із сусідніх Польщі та Білорусі. Вони вже проїхали містами Ковель, Луцьк, Володимир-Волинський, Любомль, Шацьк.

У Луцьку власники «залізних коней» влаштували фотосесію біля замку Любарта.Крайнім пунктом байкерів у неділю, 17 липня, стане озеро Світязь, а саме урочище Гряда, де організатори мотопробігу пригощатимуть усіх охочих гарячим бограшем, після чого на всіх чекає конкурсно-розважальна програма і дискотека 80-90-х років.
***

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter