Луцька молодь здійснить англомовну подорож до Перу

06 Жовтня 2016
Для любителів англійської мови стане приємною новиною, що у Луцьку розпочинається новий сезон англомовних вечорів.

EnglishOK відбудеться 14 жовтня, о 18:00 в просторі для роботи та творчості Innerspace (вул. Паркова, 5). Захід проводиться на волонтерських засадах, однак з метою покрити мінімальні витрати, вхід коштує 10 грн.

Проект має на меті підвищити інтерес до вивчення англійської мови, допомогти подолати мовний бар'єр, спонукати подорожувати у різні країни та робити це все у неформальній дружній атмосфері.

За минулий рік організатори проекту провели 10 заходів на різноманітні тематику, 4 кіноперегляди мовою оригіналу та 2 travel clubs, за участю іноземців.

"На прохання постійних учасників ми продовжуємо робити англійські вечори EnglishOK, тому що бачимо зацікавленість людей проектом та результати. Знання англійської мови є дуже важливим у сьогоднішньому світі",- розповідає одна з організаторів проекту Катерина.

Перший захід в новому осінньому сезоні розпочнеться з мандрівки в країну Латинської Америки - Перу. Учасники матимуть змогу відкрити для себе Перу за допомогою презентації спікера, ігор, командних завдань.

Усі охочі можуть зареєструватися на захід за посиланням, а відібрані учасники отримають на пошту листи-запрошення на англомовний вечір.

Важливо зазначити, що проект EnglishOK відбується за підтримки програми Анкивні громадяни від Британської Ради в Україні та СГО" Молодіжна платформа".

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: 066- 526-16-31 – Юлія, 093-74 8-03-32– Катерина.
А, також слідкуйте за деталями в групі в Вконтакті або на facebook.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter