Хвилинка слави: луцька співачка, яка брала участь у «Х-факторі»

22 Червня 2017
Текст та фото: Софія ГУДИЧ

Ніколи не здогадаєшся, наскільки цікавими є люди, яких ми кожного дня зустрічаємо на вулицях, які сидять поруч у маршрутках, смакують каву за сусіднім столиком в кафе. А в кожному з них – унікальна історія, яка заслуговує на те, щоби бути почутою.

Героєм або героїнею нової рубрики «Таблоїда Волині», що має назву «Хвилинка слави», абсолютно несподівано може стати будь-який житель Луцька. Cловом, якщо побачите наших журналістів – не соромтеся і ловіть свою хвилинку слави!

Нагадаємо, минулого разу в об’єктив цієї рубрики потрапила луцька візажистка Вікторія Гриб

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ХВИЛИНКА СЛАВИ: ЛУЦЬКА ВІЗАЖИСТКА, ЯКА ОБОЖНЮЄ РОБОТУ І ХОЧЕ ЗАМІЖ

Розкішне доглянуте волосся до поясу… червоного кольору. Вона не може залишитися поза увагою. Виявляється, більшість лучан вже чули про цю дівчину, а багато хто й слухав її виступ на телебаченні або на «YouTube». А ви знали Юлію Іванову?– Хто ви в житті?

– Я співачка в стилі джаз, блюз, рок.

– А хто Ви за освітою?

– Я закінчила педагогічне, середня спеціальна. Чесно кажучи, заради документа. А нащо мені це? Я заробляю тим, що співаю і цим задоволена. Буду старатися і розвиватися.

– Де у Луцьку улюблене місце для виступів?

– Скрізь своя атмосфера, нема такого, що тут більше подобається, а тут менше. Всюди ходять різні люди.– Який Ваш виступ ніколи не забудете?

– Виступ у 2015 році на Х-факторі з піснею “Show must go on”. Зараз відео виступу набрало багато переглядів, багато людей про мене дізналися, багато іноземців. Пишуть, питають, що далі.

– Після великого шоу не хотілося поїхати шукати слави з Луцька деінде?

– Ні, з Луцька поїхати не хотілося, та й пропозиції такої вартісної не було. Щоправда, мене кликали в Лос-Анджелес, але я не була впевнена, що з того вийде щось толкове.

– Опишіть Ваш найбільш грандіозний план.

–Зараз займаюся створенням власного проекту, збираю команду. Окрім власних композицій, планується трибют-проект на один дуже відомий гурт. Зараз не розголошую всього. Має бути дуже цікаво та успішно.– Який вчинок у вашому житті найбільш шалений?

– Шалений? Ну, волосся – на другому місці. Перше – це те, що я вже сім років тому я переїхала жити з Росії в Україну, отак сама зібралася, мені тут сподобалося. Купила квитки в один кінець і переїхала. Ось я й тут.

– Як Ви зрозуміли, що «пора» і наважилися переїхати?

– Це сталося випадково. Я познайомилася з друзями зі Львова і вирішила провести особисте знайомство, просто хотілося кудись поїхати. Чому ні? Зустріли, показали місто і за десять днів я у нього так закохалася, що ще через двадцять днів після повернення додому сказала: «Мамо, я туди!».

– А як вийшло, що Ви у Луцьку?

– У мене тут давно був хлопець, ми вже не разом. Я до нього переїхала і закрутилося, завертілося, робота, колектив. Тут вийшло краще і простіше зачепитися в плані роботи і життя, ніж у Львові. Проте Львів я досі дуже люблю і часто туди їжджу.

– Україну вже встигли побачити? Багато об’їхали?

– Ні, не багато. Гастролів великих ще не було.– Яка ж Ваша мрія?

– Реалізуватися як музикант в більшому масштабі в межах України, а там побачимо. В особистому житті в мене все добре, тож особливих побажань нема.

–Далі на телебачення?

– А це вже як піде. Коли буде гурт і матеріал, то, звичайно, треба просувати, будуть інтерв’ю, проекти, телебачення.– Тобто знову сольно підкорювати кастинги Ви не плануєте?

– Я поки не придумала, з чим таким яскравішим, ніж той виступ, я можу з'явитися. Поки такого не прийшло. Ну вийду я знову з червоним волоссям і рок-хітом. Скажуть мені: «Ти нам вже це показувала!». Треба «взрив мозга». Тоді в мене це вийшло. Зараз я на своїх творчих хвилях, роблю своє. Всі питають: «От ти така творча, гарна, талановита, а свій матеріал є?». А у відповідь лише: «Немає поки». Треба над цим працювати. Можна постійно співати чуже, а в своє таки треба прийти.Отож бажаємо Юлії успіху та з нетерпінням чекаємо презентацію власного проекту. Нехай вдається!

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter