BLOG на нічку: «Баба має слухатися і тішити мужика!», – луцький мотиваційний тренер

30 Липня 2017
«Таблоїд Волині» нещодавно розпочав нову рубрику, яку ми назвали «BLOG на нічку». У ній будемо публікувати думки лучан, наших читачів щодо різних цікавих та дискусійних питань. Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронку [email protected].

Сьогодні у рубриці – весела замальовка з луцьких розмов від журналістки Юлії Фінковської про любов і мотивацію.

Усю дорогу до роботи попереду мене йде чоловік зі склянками кави в обох руках. Невисокого зросту, лисуватий, з виразним пивним животиком. Говорить по телефону, майстерно притримуючи його біля вуха плечем.

І так активно, експресивно та цікаво говорить, що навіть не закрадається бажання пришвидшити крок, аби випередити його.
«Старік, ну будь чесним, ти ж її замуж взяв з розрахунком на те, що вона пахудєєт і стане нарешті красіва. Так сказать, авансом. А вона шо? Не цінує того. Має ж для тебе мінятися, шоб тобі не стидно було. А ці її сігарєти! Старік, ні одна женщіна, яка себе поважає, не буде курити, бо їй же рожать ше!», – емоційно виголошує чоловік.

Далі стає гарячіше!
«Що значить «люблю»? Де твоя мужська гордість! Баба має слухатися і тішити чоловіка! Всьо робити, щоб тішити мужика. Вона должна тобі бути вдячна за то, що ти з нею весь цей час».

А тепер – кульмінація!
«Ну да ладно, старік, чьо ти, не дякуй. Я ж твій мотиваційний тренер, щастя в сім’ю нести – то моя робота. Не смійся, це серйозно. Іди і скажи їй всьо, шо думаєш! Вона має для тебе мінятися! Захочеш ще якусь пораду, то дзвони».

І тут мотиваційний тренер підходить до пані дуже поважних форм із цигаркою між зубів, кислотним макіяжем і неохайним волоссям.
«Рибочька любіма, я тобі кави приніс. Гаряча ше!», – каже їй і цілує десь між хвилями диму.

І грандіозна розв’язка!
«Де ти шлявся? Скільки я мала тебе ждать! Мені шо сумки з ринку самій тащить? От є мужики, а ти шо-нібуть», – кривиться його рибочка.
Він мовчки ковтає її невдоволення, криво усміхається і бере сумки в обидві руки.

Ну що ж тут скажеш: М – Мотивація.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter