BLOG: Мій ідеальний чоловік у ліжку (18+)

09 Березня 2015
Ведуча блогу «18+» на «Таблоїді Волині» - Аня Вишнякова. «Я звичайна українська дівчина, якій з дитинства і до сьогодні бракує розмов про секс» - каже про себе авторка. «Кожен день, коли я їду на работу або займаюсь в залі, дивлюся на людей навколо, і думаю: якби кожний на цій планеті мав ідеальний секс, світ став би кращим», - впевнена Аня.

Час від часу мої знайомі чоловіки питають мене у приватних розмовах: «Яким для вас, жінок, повинен бути мен, щоб стати ідеальним коханцем?». Я жодного разу не змогла дати адекватну відповідь. Я не сексолог і не кандидат психологічних наук. І соцопитувань на тему сексу в масштабах країни ніколи не проводила.

Між тим, згадайте свій ідеальний секс. Впевнена, в кожної буде щось своє. Відтак, питати про щось таке трохи безглуздо. Ніяких глобальних узагальнень, зважаючи на те, що мова йде про жінок, а останні і самі не завжди знають чого хочуть. З цього, власне, і починається багато жіночих проблем в інтимній сфері.

Коли в мене з’явився вдома інтернет, мені було 13. Тоді я гадала, що будь-яке порно, окрім ну зо-о-овсім збочених збочень, придатне для мастурбації. Десь так воно і було, зважаючи на мій вік. Зараз же знайти хороше порно, яке хоча б десь ілюструє мої фантазії - справа майже марна. З віком, після років експериментів, вимоги до якості сексу та порно, а також до яскравості фантазій, тільки зростають.

До повноліття я мріяла про самий звичайний секс. Приблизно такий, як в хороших ванільних фільмах. Все повільно, естетично, з поцілунками, обіймами та обережними «ах»... Майже тантра. Причому, геніталії лишались десь там, поза кадром. А нащо про них думати? Головне – атмосфера!

Та з «класикою» стосунки в мене вперто не складались. Чого тільки не було зі мною до мого повноліття!.. Чимало, але тільки не тантри, ні. Та космос змилосердився і в свої 18 я отримала той, колись омріяний «ванільний» секс. І якось відразу захотілося чогось іншого. Наприклад, жорсткого сексу, хоча і було страшно від розуміння того, що ти повинна віддати себе під тотальну тілесну владу іншої людини.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: BLOG: «50 відтінків сірого». Жінки і їхні сексуальні фантазії (18+)

Я не соромилась своїх бажань, проте боялась перетворювати їх на реальність. З часом у мене з’явився чоловік, який був готовий спробувати зі мною такі «забави». Мушу відзначити, що підводив він мене до цього дуже повільно. Минуло півроку з часу «звичайного» сексу із смиканням за волосся і шльопанням по попі до моменту, коли мені було по кайфу сидіти на колінах на підлозі, тримаючи руки за спиною, відкривши рота і заплющивши очі, чекаючи поки він припинить дивитись на мене і візьме мене як і куди захоче.

Скажу наступне: мати сексуальні стосунки із людиною, яка не боїться експериментів і не має комплексів - то дуже цікавий і корисний досвід. Ми грали, і грали багато. Я можу заприсягнутись, що ніколи не мріяла про секс з «татком». Але мене так повільно вели до такої ролі, що я навіть не помітила, як перед його приходом почала пов’язувати собі білі бантики (лишились після випускного), вдягати гольфи та маленькі білого кольору суконьки. Він приходив, садив мене на коліно, цілував у щоку, обіймав ніжно і питав як його дівчинка. Я розповідала, що накоїла цього тижня, мій чоловік клав мене поперек колін і шльопав по сідницях…

В той період мого життя, коли я займалася сексом, мені було зовсім байдуже, як там мене цілують і чи естетично це виглядає зі сторони. Коли твій чоловік під час сексу питає «Ти ж не розкажеш мамі, що татко тебе трахає?», тебе мало цікавить як це все виглядає збоку. Важливе інше – мене все влаштовувало. Мені подобалось бігати в гольфах і маленьких суконьках, називати його «татком» і рахувати кількість його ударів по моїй попі.

Як на мене, тільки розумний і зрілий чоловік допоможе жінці по-справжньому розкритися, роблячи це мудро і повільно. Поступово жінку можна привчити майже до будь-яких секс-експериментів, при бажанні і головне разом - майже всі таємні фантазії можна перенести у спальню. Головне - дати знати своїй жінці, що її зрозуміють і не засудять за «крамольні» бажання.

Для мене ідеальний коханець - це людина без комплексів, яка піклується про моральний та фізичний стан свого партнера під час сексу. Мій ідеал обов’язково повинен відкрити мені щось нове, або хоча б змінити мою думку щодо сексу втрьох (поки такий секс виглядає мені не дуже). Але як би там не було, ідеальним стане той чоловік, який зробить кожний секс незабутнім, позбавить мене останнього сорому і змусить кінчати щораз яскравіше.

Ще п’ятдесят років тому ніхто не розмовляв про секс відверто. Ніхто не казав, що якщо ти мрієш про секс із двома неграми на скляному столі - це нормально. Хоча в більшості людей потаємні бажання в рази брудніші. Та що там казати, за статистикою, три чверті людства не хочуть думати про свої сексуальні фантазії за сніданком, бо кажуть, що псується апетит. Ця коротка статистика завжди допомагає мені відганяти від себе комплекси.P.S. Чоловіки! Беріть справу у свої руки. Розкривайте своїх коханих, даруйте їм нові враження, читайте статті про кунілінгус (це важлива штука!) і не соромтеся випускати назовні свого внутрішнього звіра. А чоловікам, жінки котрих самі проявляють ініціативу і прямо кажуть про жагу до експериментів, можу сказати одне - цінуйте своє щастя.:)
0

Читати ще

Коментарі

Глорія

Прісно. Нічого відвертого та

Поліна Січевська

Автор про себе писала, чи

Ангеліна

Шо бля? Нє, ну реально...що

777

100%

Владлена

Але все ж таки цю статтю сюди

Владлена

Надто відверто. У нашому

Ганна

Це блог про секс людини, що

Англеліна

Те що і як я коворю у ліжку -

Коля

Оце гон!!!!

Псих

Це жах. Якого фіга писати

Ольга

Чолов'яга, ти, мабудь із тих,

Alka Krikun

А на справді проблема одна.

дадада!!

Повністю згідний! Як я маю

будь допитливим

а ти спитай у неї

Лукреція Сімпсон

У самий цікавий момент ти у

Анонім

Обоже, що за ідіотизм. І ДІ О

кому що

Шкода вас, бо спілкування з

Сергій

Ну не всі баби дури ;-)

123

Це, все ж таки, більш-менш

123

Сергію, якщо ти так кажеш то

гоупро

Ви так впевнені у тому, що

Лукреція

Ви, мабудь, не вловили

Псих

Вухі "Ведуча блогу «18+» на

!!

....бать ты бред несешь, что

Смотреть Порно

http://sisiva.org

nikitoss

Красивая профессиональная

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter