BLOG: «50 відтінків сірого». Жінки і їхні сексуальні фантазії (18+)

02 Березня 2015
« - Я ледве стримуюся, щоб не трахнути тебе
прямо зараз, на капоті цієї машини і показати
тобі, що ти моя, і якщо я хочу купити тобі цю
довбану машину, я її куплю, - ричить він»

Е.Л.Джеймс, “50 відтінків сірого”


За останній рік популярність книги “50 відтінків сірого” невпинно набирає обертів, незважаючи на негативну оцінку ряду критиків, поціновувачів якісного сексу в мистецтві та тисяч прихильників BDSM-Теми. Після виходу в прокат однойменного фільму рейтинг продажів трилогії виріс втричі. Від більшості своїх знайомих жінок я чую, що ця книга - маячня для тих, хто нічого не знає про чоловіків, жорсткий секс та справжні оргазми. Але майже всі мої знайомі жінки читали бодай одну з трьох книг. В чому ж полягає успіх цього, на мій погляд, цілком посереднього жіночого роману? Спробуємо розібратися разом, без зайвої аналітики та надмірних копань в психології людської природи.

Про що книга

Головна героїня - проста дівчина, цнотлива і порядна, яка постійно хвилюється і кусає губи. Мріє вона про прекрасного, але водночас простого і порядного мена, який відкриє їй світ звичайного сексу, чи дивиться порно тихенько під ковдрою вечорами після роботи в будівельному маркеті або, можливо, потайки хоче позбутися цноти із двома в’єтнамцями з її універу? - автор не дає відповіді на ці питання. Відтак, образ Анастейши Стіл – фігура молодої жінки з відсутнім лібідо. Аж раптом вона зустрічає молодого вродливого Крістіана Грея, генерального директора дуже серйозної корпорації, в якого навалом грошей і амбіцій. Крістіан виявляється прихильником Теми і повільно знайомить Анастейшу зі світом болю та насолоди.
Майже всі інтимні сцени розвиваються за схожим сценарієм: спочатку він шльопає її по попі або інших частинах дівочого тіла; вона збуджується від такого паскудства і соромиться цього; тим не менше, від того сорому мокріє ще більше; Крістіан спочатку доводить її до напівпритомного стану своїми пальцями (або секс-іграшками), а потім вони займаються гарячим сексом; і так постійно.Весь цей однаковий і нудний (як мінімум для тих, хто хоча б трохи розуміється на BDSM-забавах) секс міксується з описами проблем юної леді. То Крістіан подарував їй авто і вона не хоче його приймати, то героїня напилася, як остання хвойда, то пішла від свого мена, тому що він 6 разів дав їй по сідницях ременем (не знаю кому як, а мені в дитинстві бувало і не так перепадало) і так далі…

І це в той час, коли більшість жінок так чи інакше хоче бачити поряд чоловіка, який не має фінансових проблем, не соромиться внести щось нове у інтимне життя та розуміється на хорошому сексі. Особливо це стосується наших жінок. А тут герой як бонус навіть демонструє терпляче (!!!) ставлення до будь-яких бабських примх-витребеньок (до прикладу, дуже важко уявити ситуацію, за якої жінка не приймає авто у подарунок).

Мої знайомі про трилогію

“Ви не розумієте. Це унікальна книга - таку відверту тему раніше ніхто ніколи не підіймав у літературі. Світ тепер дізнався про BDSM”, - колега, заміжня вже 7 років, одружилась у 19 і не встигла вкусити 50 відтінків блуду. Виглядає, як жінка, яка займається сексом раз на тиждень і тільки в міссіонерській позиції.

“Мала, ти знаєш, я не практикую жорсткий BDSM, але трилогію пролистав. Натрапив на сцену, у якій чувак не спинився, коли дівчинка використала стоп-слово. Офігіти! Це коли таке взагалі було? Як на мене, ця книга про побутове насилля, а не про BDSM та кохання”, - екс-мен, який відкрив мені секс із наручниками і кляпом в роті, ляпасами та шльопанням по попі.

“Не саме паршиве, але суто жіноче чтиво, придатне для періодів, коли тривалий час не було сексу. Приємно провела пару вечорів, хоча перечитувати б не стала і на фільм не пішла б. В основному через надмірну кількість типово бабських емоційних тем”, - подруга, яка останнім часом полюбляє анальний секс; стверджує, що не перетворює секс на персональний культ.

“Книгу не читав. Напився на сеансі в кінотеатрі, розкидував поп-корн і пропустив майже весь фільм. Думаю, що і книга нудна”, - колега; зіпсував своїй дівчині день Святого Валентина.


І все ж…

Кому корисно купити квитки на сеанс

-Цнотливим леді за 18.
-Сімейним парам за 30. Фільм може стати першим кроком для оновлення інтимного життя.
-Всім прихильникам книги.

Кому корисно читати трилогію

-Цнотливим леді за 18.
-Сімейним парам за 30. Може стати першим кроком для оновлення інтимного життя.
-Жінкам, які соромляться дивитись порно.

Що робити тим, хто хоче жорсткого сексу і не червоніє при слові “мастурбація”

-Відвідати найближчий магазин з інтимними іграшками, або замовити в інтернеті те, що хочеться спробувати.
-Скористатись гуглом і знайти собі декілька BDSM-порталів.
-Згадати, що перегляд порно стає дуже корисним, якщо дещо переносити в своє сексуальне життя. Ніхто не відміняв «порнхаби», сайт «кінк.ком» і «редтьюб».

Чому книга “50 відтінків сірого” корисна

Мільйони жінок у світі запоєм читали і продовжують читати дешеві бульварні романчики про лицарів і прекрасних дам, графинь і баронів, з намаганням відшукати там щось сороміцьке і відверте. Їхні пошуки в більшості завершуються нічим.

Мені хочеться вірити в те, що трилогія Е.Л. Джеймс хоча б трохи підштовхнула жінок до того, щоб забути про власні комплекси і сором та впустити в свою спальню рольові ігри, анальні плаги, наручники та будь-що з того, що вже давно живе у потаємних фантазіях середньостатистичних шкільних вчительок, стоматологів за 30, продавщиць у маркетах, зрілих журналісток і офісних німфеток з жорстко нормованим робочим днем.P.S. Жінки! Не забувайте, що "50 відтінків…" розраховані суто для нас і не можна нав’язувати їх своїм чоловікам. А якщо хочете жорсткого сексу - не соромтесь без зайвих натяків пошукати його і поза сторінками еротичних романів.

Автор тексту: Аня Вишнякова
0

Читати ще

Коментарі

пф

якшо вже ви докотилось до

ага

сенс книги не в сексі, а ви

Глорія

Ой, шльопнув її по дупі пару

Ріалі?

Серйозно? книга сподобалася?

50 відтінків гидоти

Любочка, щось мені здається,

50

Я наголошую - авторка

пф

то для школьніків, то для баб

пф

не судіть по собі)

ага

читач отримав цього всього

50

Імхо, різниця між школярками

50

Мені нема чого по собі судити

ага2

Якщо ви дійсно вважаете, що у

pussy

Watch free pussy videos http:

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter