BLOG: «50 відтінків сірого». Жінки і їхні сексуальні фантазії (18+)

02 Березня 2015
« - Я ледве стримуюся, щоб не трахнути тебе
прямо зараз, на капоті цієї машини і показати
тобі, що ти моя, і якщо я хочу купити тобі цю
довбану машину, я її куплю, - ричить він»

Е.Л.Джеймс, “50 відтінків сірого”


За останній рік популярність книги “50 відтінків сірого” невпинно набирає обертів, незважаючи на негативну оцінку ряду критиків, поціновувачів якісного сексу в мистецтві та тисяч прихильників BDSM-Теми. Після виходу в прокат однойменного фільму рейтинг продажів трилогії виріс втричі. Від більшості своїх знайомих жінок я чую, що ця книга - маячня для тих, хто нічого не знає про чоловіків, жорсткий секс та справжні оргазми. Але майже всі мої знайомі жінки читали бодай одну з трьох книг. В чому ж полягає успіх цього, на мій погляд, цілком посереднього жіночого роману? Спробуємо розібратися разом, без зайвої аналітики та надмірних копань в психології людської природи.

Про що книга

Головна героїня - проста дівчина, цнотлива і порядна, яка постійно хвилюється і кусає губи. Мріє вона про прекрасного, але водночас простого і порядного мена, який відкриє їй світ звичайного сексу, чи дивиться порно тихенько під ковдрою вечорами після роботи в будівельному маркеті або, можливо, потайки хоче позбутися цноти із двома в’єтнамцями з її універу? - автор не дає відповіді на ці питання. Відтак, образ Анастейши Стіл – фігура молодої жінки з відсутнім лібідо. Аж раптом вона зустрічає молодого вродливого Крістіана Грея, генерального директора дуже серйозної корпорації, в якого навалом грошей і амбіцій. Крістіан виявляється прихильником Теми і повільно знайомить Анастейшу зі світом болю та насолоди.
Майже всі інтимні сцени розвиваються за схожим сценарієм: спочатку він шльопає її по попі або інших частинах дівочого тіла; вона збуджується від такого паскудства і соромиться цього; тим не менше, від того сорому мокріє ще більше; Крістіан спочатку доводить її до напівпритомного стану своїми пальцями (або секс-іграшками), а потім вони займаються гарячим сексом; і так постійно.Весь цей однаковий і нудний (як мінімум для тих, хто хоча б трохи розуміється на BDSM-забавах) секс міксується з описами проблем юної леді. То Крістіан подарував їй авто і вона не хоче його приймати, то героїня напилася, як остання хвойда, то пішла від свого мена, тому що він 6 разів дав їй по сідницях ременем (не знаю кому як, а мені в дитинстві бувало і не так перепадало) і так далі…

І це в той час, коли більшість жінок так чи інакше хоче бачити поряд чоловіка, який не має фінансових проблем, не соромиться внести щось нове у інтимне життя та розуміється на хорошому сексі. Особливо це стосується наших жінок. А тут герой як бонус навіть демонструє терпляче (!!!) ставлення до будь-яких бабських примх-витребеньок (до прикладу, дуже важко уявити ситуацію, за якої жінка не приймає авто у подарунок).

Мої знайомі про трилогію

“Ви не розумієте. Це унікальна книга - таку відверту тему раніше ніхто ніколи не підіймав у літературі. Світ тепер дізнався про BDSM”, - колега, заміжня вже 7 років, одружилась у 19 і не встигла вкусити 50 відтінків блуду. Виглядає, як жінка, яка займається сексом раз на тиждень і тільки в міссіонерській позиції.

“Мала, ти знаєш, я не практикую жорсткий BDSM, але трилогію пролистав. Натрапив на сцену, у якій чувак не спинився, коли дівчинка використала стоп-слово. Офігіти! Це коли таке взагалі було? Як на мене, ця книга про побутове насилля, а не про BDSM та кохання”, - екс-мен, який відкрив мені секс із наручниками і кляпом в роті, ляпасами та шльопанням по попі.

“Не саме паршиве, але суто жіноче чтиво, придатне для періодів, коли тривалий час не було сексу. Приємно провела пару вечорів, хоча перечитувати б не стала і на фільм не пішла б. В основному через надмірну кількість типово бабських емоційних тем”, - подруга, яка останнім часом полюбляє анальний секс; стверджує, що не перетворює секс на персональний культ.

“Книгу не читав. Напився на сеансі в кінотеатрі, розкидував поп-корн і пропустив майже весь фільм. Думаю, що і книга нудна”, - колега; зіпсував своїй дівчині день Святого Валентина.


І все ж…

Кому корисно купити квитки на сеанс

-Цнотливим леді за 18.
-Сімейним парам за 30. Фільм може стати першим кроком для оновлення інтимного життя.
-Всім прихильникам книги.

Кому корисно читати трилогію

-Цнотливим леді за 18.
-Сімейним парам за 30. Може стати першим кроком для оновлення інтимного життя.
-Жінкам, які соромляться дивитись порно.

Що робити тим, хто хоче жорсткого сексу і не червоніє при слові “мастурбація”

-Відвідати найближчий магазин з інтимними іграшками, або замовити в інтернеті те, що хочеться спробувати.
-Скористатись гуглом і знайти собі декілька BDSM-порталів.
-Згадати, що перегляд порно стає дуже корисним, якщо дещо переносити в своє сексуальне життя. Ніхто не відміняв «порнхаби», сайт «кінк.ком» і «редтьюб».

Чому книга “50 відтінків сірого” корисна

Мільйони жінок у світі запоєм читали і продовжують читати дешеві бульварні романчики про лицарів і прекрасних дам, графинь і баронів, з намаганням відшукати там щось сороміцьке і відверте. Їхні пошуки в більшості завершуються нічим.

Мені хочеться вірити в те, що трилогія Е.Л. Джеймс хоча б трохи підштовхнула жінок до того, щоб забути про власні комплекси і сором та впустити в свою спальню рольові ігри, анальні плаги, наручники та будь-що з того, що вже давно живе у потаємних фантазіях середньостатистичних шкільних вчительок, стоматологів за 30, продавщиць у маркетах, зрілих журналісток і офісних німфеток з жорстко нормованим робочим днем.P.S. Жінки! Не забувайте, що "50 відтінків…" розраховані суто для нас і не можна нав’язувати їх своїм чоловікам. А якщо хочете жорсткого сексу - не соромтесь без зайвих натяків пошукати його і поза сторінками еротичних романів.

Автор тексту: Аня Вишнякова
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter