Успішно!

біхелсі

Сніданок з Таблоїдом: як колишній спортсмен почав продавати меблі. ФОТО

«Таблоїд Волині» щотижня запрошує своїх Інстаграм-читачів поспілкуватися за смачним сніданком.

Фото: Юлія КОЦЮБА

«Таблоїд Волині» щотижня запрошує своїх Інстаграм-читачів поспілкуватися за смачним сніданком. Познайомитися з виданням ближче може кожен, хто візьме участь у розіграші, який проводять у соцмережі. Переможця обирають через генератор випадкових чисел.

П’ятий такий сніданок дістався лучанину Ігорю Глухову, хлопець почав читати «Таблоїд Волині» саме з першого такого розіграшу і ось виграв можливість поспілкуватися з журналісткою Сонею Гудич.

Ігор обрав яєшню з овочами, Соня – фірмові сирники, а ще чудово смакували ранкові американо та капучино.

Ігор: Привіт, радий бачити, таке чудове місце.

Соня: Привіт-привіт! Так, і нам полюбилося це місце для сніданків з читачами. Розкажи, як давно ти з нами, скільки часу читаєш «Таблоїд Волині»?

Ігор: Десь місяць часу. І вперше побачив таке інтерв’ю на розіграші, читаю тепер сайт, особливо про якісь події, що відбуваються в Луцьку.

Соня: Ми після розіграшу дослідили цілою редакцією твою сторінку Інстаграм та побачили збережені сторіс з виставки дизайну. Ти причетний до створення інтер’єрів?

Ігор: Це меблева виставка в Києві. Я менеджер з продажу меблів, шукаю клієнтів для фірми з Ковеля, яка має власне виробництво. На цій фірмі є власний конструкторський відділ, де плануємо, виграємо тендери.

Соня: Що нового почерпнув для себе в Києві?

Ігор: Побачив багато цікавого по всіх типах меблів: столи і стільці, корпусні меблі, цікавий декор, цікаві лампи. Мода на лофт продовжується, це точно.

Соня: Якщо хочемо нові меблі, то на що дивитися в наступному сезоні?

Ігор: Ми не слідкуємо за трендами, але треба дивитися на новинки, ми завжди в курсі, виберемо щось трендове.

1

Соня: Рожеві дивани актуальні?

Ігор: Для тебе організуємо і рожевий диван, навіть в оксамитовій оббивці.

Соня: Ура! Ловлю на слові. А ти лучанин?

Ігор: Ні, я росіянин по татові, а мама – українка. В Україну я приїхав жити в три роки, з тих пір проживав у Ковелі весь час, тоді вступив у лінгвістичний ліцей в Маяки, а потім закінчив СНУ імені Лесі Українки, вивчав англійську, німецьку та французьку.

Соня: Тобто ти розмовляєш трьома мовами?

Ігор: Не можу сказати, що трьома. Вільно володію англійською, а німецьку я ніколи не любив, але якщо освіжити пам'ять, то розмовний рівень був би.

Соня: А мені ніколи французька не давалася, ну не могла я вивчити її і все.

Ігор: В Європі перша мова – німецька, тому якщо хочеться розвиватися в Європі, то рекомендую її активно вчити.

Соня: Маєш плани про еміграцію чи про співпрацю?

Ігор: Можливо й про еміграцію. Але зараз чимало можливостей і для співпраці і навчання.

Соня: Куди б тобі хотілося?

Ігор: Можливо, в Італію. Вона сама по собі має багату культуру, досить цікава, італійці, до речі, роблять одні з найбільш якісних меблів у світі. Незалежно від того, який це стиль, класика чи сучасний дизайн. Поки що я там не бував, але ще відвідаю.


Соня: Взагалі любиш подорожувати?

Ігор: Так, але склалося поки що так, що лише бував у Туреччині на відпочинку. В Україні відвідав кілька міст. А ти де побувала?

Соня: Я була в Угорщині, Хорватії, Польщі, Франції та в Єгипті на морі. Почала активно подорожувати недавно, до речі. Гармонійно поєдналася в житті робота в «Таблоїді Волині» та подорожі. З нашим колективом на зв’язку можна бути й в іншій частині світу, раніше не було стільки можливостей побачити планету, ну, хоча б Європу. Але вдома все ж найкраще…За що любиш Луцьк?

Ігор: Мені немає особливо з чим порівнювати, але Луцьк дуже затишний, не дуже великий, але й не маленький. Порівняно з Києвом місто чисте і люди привітні, тому я думаю, що тут залишуся, якщо не переїду кудись, адже тітка в мене в Італії, а брат в США.

Соня: Я теж часто думала про зміни, еміграцію, навіть починала підшуковувати житло і квиток в один в кінець.

Ігор: Що ж зупинило?

Соня: Ще не все тут взяла для себе, зрозуміла, що є можливості.

Ігор: Тим паче в ранньому віці, після 30-ти вже може бути не до того, може бути сім’я.

Соня: Ти думаєш про велику сім’ю?

Ігор: Не думаю, максимум 2-3 дітей, хоча все може бути зовсім не так. Зараз мені 23 і про сім’ю можна думати десь через 3 роки. Ти задумувалася про Грін карту, анкети можна заповнити до 7 листопада?

Соня: Я вже.Ми зараз снідаємо завдяки Інстаграму. Як багато часу ти приділяєш соцмережам?

Ігор: Іноді навіть забагато. Це моя погана звичка, зараз стараюся менше часу цьому приділяти. Бо й справді буває, що можу десь зависнути, прогортати стрічку,  дивлюся, а вже пройшло півгодини.

Соня: Кого читаєш з авторитетів?

Ігор: Не скажу, що надихаюся в Інстаграмі, в стрічці зазвичай дивлюся пости друзів та знайомих. Є кінозірки, за якими слідкую.

1

Соня: Більше любиш книги чи фільми?

Ігор: Фільми.

Соня: Що з останнього переглянутого тобі сподобалося?

Ігор: Ходив на «Веном». Загалом фільм сподобався, але він занадто швидко закінчився. Від сюжету чекав більшого, але головний актор і персонаж чудові.

Соня: Займаєшся спортом?

Ігор: Зараз ні, але планую повернутися, думаю, в змішані єдиноборства. Чоловік має займатися спортом. Приєднаюся до друзів.

Соня: А якою хочеш, аби була твоя дівчина?

Ігор: По-перше, скромність та стриманість на вагу золота. Якщо глянути навкруги, то… навіть говорити не хочеться. Тож мені важко знайти дівчину.

Соня: Про що ти мрієш?

Ігор:  Я з самого дитинства був  у пошуку себе: пішов на футбол, потім брейк-денс, пізніше акробатика. А потім травма спини, довелося збавляти обороти і з 16-ти років почав працювати з меблями. Вдячний родичам, що допомогли. Але я й далі в пошуку. Якщо в собі все влаштовує, то з людиною щось не так.

Соня: А як особисте життя?

Ігор: Я зараз сам і не поспішаю будувати стосунки. Своє своє знайде. І живу теж сам.

Соня: Буває відчуття якоїсь самотності?

Ігор: Не сказав би, до друзів 4 під’їзди. Ми збираємося повечеряти, погуляти, відвідати заклади. А ще я дуже люблю готувати, роблю це на рівні відчуттів, з гранатовим сиропом виходять смачні соуси, а ще ж можна додати трохи перцю. В мене виходить смачно. Проте, часу досить мало поза роботою. До речі, як ти зрозуміла, що журналістика – це твоє.

Соня: Я не можу цього якось пояснити, але ніколи не розглядала ніяких інших варіантів. Я просто завжди знала, що буде саме так.

Ігор: Чия була ідея запустити «Сніданок з Таблоїдом»?

Соня: Ми співпрацюємо з закладом і в редакції в нас був сертифікат на сніданок, яким ми самі вирішували, як розпорядитися. Вирішили розіграти і всім сподобалася тема сніданків. Ми зараз намагаємося бути найконтактнішим виданням, активним і постійно спілкуватися з читачами. Ми живі в соцмережах.

Ігор: Дуже цікава розмова і все смачно.

Соня: Таак, дякую тобі за розмову, читай «Таблоїд Волині» та буде щастя!



***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

Додати новий коментар