Успішно!

біхелсі

Понаїхали: Ніка Каюда опинилася в Луцьку через кохання. ФОТО

Яким бачать місто ті, хто не знав його з народження? Чому люди лишають рідну домівку та пускають коріння в інших містах? На ці та інші питання «Таблоїд Волині» пошукає відповіді у рубриці з жартівливою назвою «Понаїхали»

Яким бачать місто ті, хто не знав його з народження? Чому люди лишають рідну домівку та пускають коріння в інших містах? На ці та інші питання «Таблоїд Волині» пошукає відповіді у рубриці з жартівливою назвою «Понаїхали». Ми покажемо Луцьк очима тих, хто, завітавши сюди одного разу, надовго зробив його своїм домом.

Минулого разу читачі дізналися, за що любить Луцьк письменниця та журналістка Юлія Дзьобик. Сьогодні ж ви побачите обласний центр Волині очима майстрині Ніки Каюди, яка переїхала до нас з Харкова. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ХВИЛИНКА СЛАВИ: ЛУЦЬКА МАЙСТРИНЯ, ЯКА ПЕРЕТВОРИЛА ХОБІ НА УСПІШНИЙ БІЗНЕС

Як і коли занесло до Луцька?

Занесло мене у Луцьк кохання.Сама я жила у Лисичанську, а в Харків переїхала вчитися в університеті. У студентські роки познайомилась з моїм майбутнім чоловіком Андрієм. Його запросили як фахівця працювати у Луцьку, і це стало причиною нашого переїзду.

Перші враження.

Спочатку ми орендували житло на ДПЗ, і нам казали, що це далеко від центру. Але це лише 15 хвилин на громадському транспорті, а пішки – 40 хвилин. У Харкові я до роботи добиралася годину. Потім незвично було чути навколо українську мову, а деякі діалектні слова я не розуміла, наприклад «зара». Також, мені сподобалась спокійна атмосфера міста, не треба нікуди бігти.

Чому Луцьк не відпустив?

Зараз я вже маю луцьку прописку, і з впевненістю кажу, що мене місто не відпустило. Тут багато причин. Найголовніша – це лучани. За 6 років я знайшла щирих друзів, також мені подобаються погляди людей на життя. Я почала займатися мистецтвом, тому що у Луцьку цим цікавляться. Мені ще подобається у місті те, що тут є багато можливостей для активного життя і відпочинку. Саме тут я почала займатися бігом, їздити з туристичним клубом «Хорс» у подорожі.

Бути лучанином - це...

Перейматися долею міста.

Що показати гостям з Харкова?

Найвідоміші місця у Луцьку: будинок архітектора, замок, парк Лесі Українки, а також Музей сучасного мистецтва Корсаків.

Ванільна мапа Ніки Каюди (наймиліші місця у Луцьку).

Для мене це Теремнівські ставки та зоопарк. 

У Ніки на районі.

Майже півтора роки я живу на «сороковому», район недалеко від РАЦСу. Мені дуже подобається мій район за гарну інфраструктуру. Також біля дому є невеличкий парк, багато затишних закладів.

ТОП-3 фішок Луцька.

1) Зручність, адже майже всюди можна дістатись пішки.

2) Зелено: багато парків та скверів.

3) А ще – спокійно.

Що відбувається з людиною, коли їй «луцько»?

Напевно, це коли відчуваєш себе комфортно та затишно, як вдома. 

Бліц

Гуляти зимовим парком чи споглядати снігопад зі свого вікна?

Гуляти зимовим парком.

На шопінг у «ПортСіті» чи на вечерю в Cafe de Vino?

Вечеря в Cafe de Vino.

Проспект Волі чи вулиця Лесі Українки?

Вулиця Лесі Українки.

Світська вечірка чи концерт у «Промені»?

Вечірка, особливо ті які ми влаштовуємо для нетворкінгу з творчими людьми.

Фотосесія в Старому місті чи дискотека у «Версалі»?

Фотосесія у Старому місті, у «Версалі» не була жодного разу. 

Новорічна ялинка в центрі чи біля пам'ятника Грушевському?

Біля пам'ятника, вона нагадує космос. 

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

Додати новий коментар