Успішно!

біхелсі

Кохання, подарунки та секрети Маргарити Січкар – чим бізнесвумен дивувала лучан. ФОТО

«Таблоїд Волині» поспілкувався з Маргаритою Січкар і готовий розповісти вам, як навчитися щастю.

Текст: Мар'яна САМОЙЛЮК

Фото: Ярослав БЛИЗНЮК

Настрій: тренінг-центр «Ego»

У кожної людини в житті бувають моменти відчаю, коли все стало якимось нецікавим. Людина не знає для чого жити і чим їй зайнятися. Так і було з нашою героїнею – відомою київською рестораторкою та письменницею Маргаритою Січкар.

Якось, успішна бізнес-леді, мама трьох дітей, дружина красеня Маргарита Січкар проводила свій вечір вдома із сім`єю у шикарному будинку. В один момент, жінка зрозуміла, що вона абсолютно нещаслива людина. Вона підійшла до ситуації з оптимізмом: читала літературу про щастя, ходила на відповідні тренінги, а згодом і сама вивила власну формулу щастя.

«Таблоїд Волині» поспілкувався з Маргаритою і готовий розповісти вам, як навчитися щастю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 СЕКРЕТІВ ЩАСЛИВОГО ЖИТТЯ – ЩО РОЗПОВІЛА МАРГАРИТА СІЧКАР У ЛУЦЬКУ. ФОТО

 

Розмова з бізнесвумен Маргаритою Січкар
Розмова з бізнесвумен Маргаритою Січкар

 

– Яка ваша мета?

–  Служити людям. Я хочу запровадити «Міністерство щастя».

– Що потрібно для того, щоб «Міністерство щастя» діяло в Україні?

– Мені потрібна команда і відповідна поправка в Конституції України.

– Хто буде міністром?

– Я.

– Ви проводили для лучан майстер-клас «5 секретів щасливого життя». Як виникла ідея його створити?

– Якось, я поставила питання собі, чи я щаслива. Відповідь була, на жаль, неприємною. Я зрозуміла, що щастя в чомусь іншому, не в матеріальному. В той момент, коли я ставила собі це питання, я знаходилася в шикарному будинку, з домашнім кінотеатром, з прекрасним пейзажем за вікном. При цьому я публічна персона, в мене – чоловік-красень, троє дітей... Саме в цей момент зрозуміла, що живу не своїм життям, щось відбувається не так. От тоді я почала вивчати, що таке щастя і чи є у щастя алгоритм. В процесі семирічних  пошуків я відкрила школу «Щасливого життя». Спочатку, практикувала все на собі, а потім стала цим ділитися з людьми. Так і запровадила майстер-клас.

– Чи читали книги про щастя?

– Я вивчила 345 наукових робіт в галузі щастя. В мене є своя бібліотека таких книг, які я і рекомендую для прочитання. З авторами багатьох книг знайома особисто. Нещодавно познайомилася з Мейк Вікінгом, який написав «Щастя по-датськи».

– За скільки часу ви написали книгу «Личное дело счастливого человека»?

– Два роки тому, я вже прийняла рішення написати книгу. Почала шукати відповідний матеріал. Література збиралася в мене в голові, в першу чергу, а коли простудіювала її, то і вивила формулу щастя. У мене була доказова база, тому ця книга – це квінтесенція мого семирічного пошуку в галузі щастя. Я чітко можу сказати зараз, що я – щаслива людина 24/7.

1
Розмова з бізнесвумен Маргаритою Січкар
Розмова з бізнесвумен Маргаритою Січкар

 

– А що для вас щастя?

– Це не щось емоційне, ні. Це стан внутрішньої гармонії, щоденної наповненості. Ви можете бути абсолютно спокійним і щасливим. Щастя не завжди проявляється бурхливо. Щастя – у відчутті, що я кожен день проживаю недаремно і, що кожен день наповнений якимось подіями. І ви думаєте, як добре жити.

– Розкажіть, власне, свою формулу щастя, яку ви вивили за 7 років пошуків самої себе.

– Перше – пізнай самого себе. У світі нічого не почне змінюватися, доки не зміниться одна людина. Одна людина може бути каталізатором змін, але, якщо ця людина чітко розуміє, хто вона. Другий закон щастя – зрозумій інших. Зрозумій психологію – і ти зможеш зі всіма домовитися. Третій секрет – створи. Коли я знаю, хто я, вмію будувати стосунки з людьми, я вмію і створити сім`ю. Також я можу створити бізнес, соціальний проект тощо. Віддай – четверта складова формули. Віддай енергію, знання. Тут до вас прийде кохання, тому що кохання – це віддавати. І в кохання є формула – це турбота, відповідальність, повага, розуміння. Це все навички. Остання умова щасливого життя – впливай. Роби щось, щоб люди стали щасливішими. Важливо, що ти робиш для своєї країни, щоб вона була кращою.

Розмова з бізнесвумен Маргаритою Січкар
Розмова з бізнесвумен Маргаритою Січкар

 

– Хто допоміг вам стати щасливою?

– Американський вчитель тибетського буддизму Майкл Роуч відкрив щастя для мене.

– Ви сказали, що перший ваш секрет щастя – це пізнання самого себе. Розкажіть, а як знайти справу до душі?

– Наприклад, можна написати на папері, чим ви любите займатися і взагалі те, що ви любите. А потім подумати, у якій професії ви можете це все задіяти.

Розмова з бізнесвумен Маргаритою Січкар
Розмова з бізнесвумен Маргаритою Січкар

 

– Про що шкодуєте в своєму житті?

– Що 10 років назад купила BMW. Потрібно було надати таку можливість чоловіку. А я, краще вклала би гроші в щось корисніше.

– У вас цікаві прикраси. Одна сережка голуба, інша – жовта . Де купували?

– Ці прикраси подарував мені Владислав Ващук на моє 40-річчя. Це колекція топазів, зроблена спеціально під його замовлення. Другого такого комплекту немає.

– З якою квіткою себе асоціюєте?

– Кульбаба – це квітка, яка мене відображає. В мене є сережки з кульбабами, флакон духів, а ще, коли я ставлю автограф, то завжди малюю кульбабку.

Розмова з бізнесвумен Маргаритою Січкар
Розмова з бізнесвумен Маргаритою Січкар

 

–  У яких містах ще побуваєте із своїм майстер-класом?

– По всій Україні. А ще, нещодавно в мене був виступ в Об'єднаних Арабських Еміратах. Цікаво було виступати, тому що я тільки очі бачила жінок. І реакція в них була такою ж, як і в українських жінок.

– Що побажаєте усім читачам «Таблоїда Волині»?

– Бути щасливим! Якщо ми всі будемо щасливими, то світ зміниться на краще. Мої майстер-класи – це можливість достукатися до кожного і сказати, що в кожного з нас є можливість бути щасливим.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].