5 секретів щасливого життя – що розповіла Маргарита Січкар лучанам. Фото

01 Липня 2019

Текст: Мар`яна САМОЙЛЮК

Фото: Мар`яна САМОЙЛЮК, Ярослав БЛИЗНЮК

Самопізнання, справжнє кохання, правильне використання енергії та вміння ділитися – про життя та власну реалізацію лучанам розповіли на майстер-класі «зі щастя». Провела його відома київська рестораторка та письменниця Маргарита Січкар у тренінг-центрі «Ego».

На майстер-класі присутні дізналися 5 секретів щасливого життя від успішної бізнес-леді, навчилися обирати справу до душі. Також учасники заходу обмінялися позитивними враженнями, обговорили філософські питання, фотографувалися. Кожен зміг придбати нову книгу, презентація якої відбулася у рамках заходу.

Мотиваційна тренерка та просто успішна жінка Маргарита Січкар прагне запровадити в Україні «Міністерство щастя». Саме тому, вона і організувала майстер-клас під назвою «5 секретів щасливого життя», з яким відвідує міста України.

«Таблоїд Волині» дізнавався, як стати щасливим, аби розповісти вам.

Перша умова щасливого життя – пізнання самого себе.

«У світі нічого не почне змінюватися, доки не зміниться одна людина. Одна людина може бути каталізатором змін, але, якщо ця людина чітко розуміє, хто вона».

Другий закон щастя – зрозумій інших.

«Коли ти зрозумів себе – ти зможеш зрозуміти інших, а ось це – психологія. Цей урок має бути в школах з 5 класу, тому що хлопці кардинально відрізняються від дівчат, вони зовсім по-іншому думають. І звідси, – нерозуміння, претензії. Зрозумій психологію – і ти зможеш зі всіма домовитися»

Третій секрет – створи.

«Коли я знаю, хто я, вмію будувати стосунки з людьми, я вмію і створити сім`ю. Тут до вас прийде той чоловік, який вам потрібен, який ваш. А не той, який за вуха притягнений чи випадковий пересічний. Також я можу створити бізнес, соціальний проект тощо»

Віддайчетвертий закон щасливого життя від Маргарити Січкар.

«Віддай енергію, знання. Тут до вас прийде кохання, тому що кохання – це віддавати. І в кохання є формула. Це турбота, відповідальність, повага, розуміння. Це все навички».

Остання умова щасливого життя – впливай. «Роби щось, щоб люди стали щасливішими. Важливо, що ти робиш для своєї країни, щоб вона була кращою. Це і є патріотизм».

Маргарита хоче очолити «Міністерство щастя», а у свою команду, їй потрібно ще 9 людей. Дуже сподівається, що і в Конституції України з`явиться відповідна поправка і українці стануть по-справжньому щасливою нацією.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

6

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter