Успішно!

біхелсі

Луцькі стриптизер та перформерка розповіли, для чого роздягаються на публіку

Художниця-перформерка Марічка Островська та стриптизер Олександр Тимощук («Тіко») розповіли про досвід роздягання на публіку.

Текст: Юлія ДЗЬОБИК

Художниця-перформерка Марічка Островська та стриптизер Олександр Тимощук («Тіко») розповіли про досвід роздягання на публіку.

Гарячі зізнання висловили на факультеті філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки, де 2 жовтня влаштували  ток-шоу «Тілесність в інформаційному просторі». Гостями імпровізованої студії стали фольклорист, літературознавиця, поетка, художниця, режисерка, майстер еротичного танцю та журналіст-юрист.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОГОЛЕНЕ ТІЛО В ІНФОПРОСТОРІ: У ЛУЦЬКОМУ ВИШІ ВЛАШТУВАЛИ ГАРЯЧЕ ТОК-ШОУ 18

Олександр Тимощук зазначив, що для нього голе тіло – всього лише робота, без жодних сентиментів чи наукових обґрунтувань.

«У мене, так виходить, дуже прагматичний підхід до теми тіла, тому я не дуже розумію, про що сьогодні говорять ці науковці. У часи, коли я служив, багато займався в спортивному залі, хотів займатися бодібілдингом, стати тренером, а дійшло до того, що зайнявся еротичним танцем. Це не те, щоб просто роздягнутися, це, можливо, спосіб самовираження. Бо багато вкладаєш і часу, і зусиль у своє тіло, тому хочеш зробити це роботою, яка приносить хороші гроші. Звичайно, що є межі, за які не заходиш. Причому, в Україні це одні межі, в Америці інші, так само межі змінюються залежно від теми і рівня вечірки. Для мене це всього лише робота, я знаю, що мені треба зробити такі дії, щоб отримати такі гроші. Це все»,  – розповів містер Тіко.

Із голим тілом як заробітком швидких грошей зовсім не погодилася Марічка Островська, для якої оголення завжди має мистецьке значення.

«У мене зовсім інші мотиви для того, щоб роздягатися. Це передусім пізнання тіла, пізнання якоїсь внутрішньої свободи, пізнання людських емоцій, які спостерігають за мною. Це арт, мистецтво роздягання заради мистецтва. Я орієнтуюся зараз на зараз, нинішнє мистецтво зовсім на іншому рівні, ніж 100 років тому. Інші вияви, інші форми. Ми прогресуємо, а для когось – деградуємо. Оголення для художника – це не розлад, як багато хто думає. Просто є сприйняття того і є не сприйняття», – переконана художниця-перформерка.

***

Передрук без згоди Таблоїда Волині заборонений.

 

Додати новий коментар