Іменні обласні премії у галузі літератури, культури і мистецтва роздали у Волинській облдержадміністрації. Відповідне розпорядження підписав голова ОДА Володимир Гунчик.
Так, премію імені Агатангела Кримського отримав актор Волинського облмуздрамтеатру Дмитро Репюк за ролі Гамлета, Ромео та Лавріна у виставах за «Гамлет», «Ромео і Джульєтта» та «Кайдаші».
Відзнака імені Йова Кондзелевича дісталась засновниці й керівникові художньої дитячої студії «П'ятерня» Тетяні Мялковській за високу професійну майстерність, вагомі досягнення в галузі живопису, декоративно-прикладного мистецтва, активну громадську діяльність, створення циклу робіт «Фігури».
Винагороду у номінації імені Миколи Куделі отримала збирачка фольклору Західного Полісся та Волині Тетяна Відник за вагому пошукову роботу з відновлення, збереження та популяризації оригінальних народних творів, родинно-побутових обрядів та дійств.
Премію імені Ігоря Стравінського присудили керівникові камерного оркестру «Ренесанс» Волинського державного училища культури і мистецтв Світлані Додарук за вагому організаційно-концертну, музично-громадську, просвітницьку діяльність, розвиток віолончельної школи Волині та виконання творів Ігоря Стравінського.
Відзнака імені Степана Кривенького дісталась вокальному дуету «Душа Волині» у складі Алли Опейди та В’ячеслава Судими за високу виконавську майстерність, сценічну культуру, вагомі результати у пошуку, відборі та фіксації пісенних творів самодіяльних волинських композиторів та поетів, українських народних пісень, видання компакт-диску пісень на слова Тараса Шевченка.
Премію імені Олександра Цинкаловського вручать журналістові та краєзнавцеві-досліднику, голові Луцького Хрестовоздвиженського братства Андрію Бондарчуку за вагомий особистий внесок у дослідження, вивчення і популяризацію історії та культури рідного краю, активну громадську діяльність.
Винагорода у номінації імені В’ячеслава Хурсенка дісталась чоловічому вокальному квартету «Акорд» за вагомий особистий внесок у розвиток українського вокального мистецтва, високу виконавську майстерність, популяризацію традицій національного фольклору, обробки стрілецьких, козацьких та повстанських пісень.
Схожі публікації
Інтерв'ю з Олегом Давиденком розпочинає новий, четвертий, сезон культурологічного проєкту дослідниці українського сучасного мистецтва Світлани Федонюк «Розмова в музеї Корсаків».
08 Квітня 2024
У луцькому вінтажному просторі KULT DIM (проспект Волі, 57) прочитають лекцію «Генокод українців: цінності та естетика побуту». Спікер – телеведучий, інфлюенсер, етнограф, фешн-експерт Леонід Мартинчик.
21 Серпня 2022
Працівники Луцького зоопарку обурені безкультур'ям деяких своїх відвідувачів. Заклад попереджає, що таких клієнтів надалі робитиме «знаменитими».
25 Липня 2022