«Прокинетеся знаменитими!»: Луцький зоопарк «полює» на некультурних відвідувачів

25 Липня 2022

Працівники Луцького зоопарку обурені безкультур'ям деяких своїх відвідувачів. Заклад попереджає, що таких клієнтів надалі робитиме «знаменитими».

Про це йдеться на фейсбук-сторінці зоопарку.

«Ми щодня (!), іноді по кілька разів на день, ловимо наших відвідувачок на тому, що вони нищать наше озеленення. Попри ці повідомлення, попри попереджувальні таблички з зоопарку, попри здоровий глузд і повагу до нашої роботи, врешті-решт.

Крайній раз злодійку змусили заплатити 110 гривень. Вони – скриньці для пожертв. Хоча штраф за це - 510 гривень. Але наша "доброчинниця" більше з собою не мала.

Але найгірше, що прикро і незручно від ситуації було нам. Бо пані, попри інцидент, потім ще прогулювалася територією, робила фото і в неадекватній формі реагувала на працівників. "О, падруга моя йде!", – кричала своїй коліжанці, коли повз неї пройшла людина, яка піймала жінку на крадіжці.

Тож черговим кроком для збереження результатів нашої роботи стане оприлюднення фото усіх, хто ще спробує взяти щепку. ПОПЕРЕДЖАЄМО, що прокинетеся знаменитими!», – йдеться у дописі.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter