Успішно!

біхелсі

Волиняни за три місяці будують помешкання за європейською технологією

Все більше волинян надають перевагу проживанню у власному будинку або котеджі

Все більше волинян надають перевагу проживанню у власному будинку або котеджі. Дивлячися на досвід європейських передмість, волиняни починають будувати власні невеликі будинки за містом, аби жити та ростити дітей на свіжому повітрі та з можливість вирощувати домашні продукти. Просторий будинок обходиться як квартира, а все тому, що для зведення помешкання тепер не обов’язково вдаватися до замішування бетону. Позбавивши себе зайвих клопотів, можна обрати альтернативу – каркасний будинок.



Будівництво каркасних будинків уже давно набрало обертів закордоном. Затишні будиночки, створені за цією технологією, високо оцінили у багатьох країна Європи, Америці та Канаді. Величезними перевагами каркасного будівництва є висока якість за цілком доступну ціну. А ще – короткий термін будівництва. Уже за місяць-півтора часу ви можете в’їхати у нову, повністю готову оселю. 

1



На Волині будівництвом каркасних будинків займається підприємство «ЛуцькБудКаркас», яке уже побудувала каркасних помешкань на ціле село.

Тпадиційно, як і в будь-якому будівництві, спершу для замовника створюють проект, в якому вказані всі етапи планування побудови будинку. Усі побажання замовника враховують під час створення технічних креслень.




Креслення та проектування кожної стіни будинків підприємство здійснює з урахуванням майбутньої електричної мережі, кабелів телебачення та інтернету. Окрім того, технологія обробки деревини та будівництва дозволяє цілком безпечно використовувати справжні каміни, що не лише додають затишку, а й значно економлять вартість опалення, що на сьогодні є дуже важливим моментом.




Європейська технологія будівництва, перевірена та випробувана роками й досвідом, дає відмінну гарантію того, що Ваш будинок буде стійким, комфортним та матиме естетичний вигляд.


 

Завдяки легкості конструкцій каркасний будинок не вимагає спорудження масивного фундаменту. Як правило, каркасні будинки монтуються на легких і не дорогих фундаментах: мілкозаглиблена стрічка, фундаментна плита, буронабивні або гвинтові палі. Каркасні будинки настільки легкі (зазвичай менше 20 тонн), що можуть бути підняті домкратом без руйнування з метою ремонту фундаменту будинку. Низька вага каркасних будинків, у поєднанні з жорсткими матеріалами, такими як OSB плити, дозволяє створювати конструкції, менш схильні до руйнувань через особливості грунту.




Для скептиків, які думають, що каркасні будинки – крихкі та незручні, були проведені спеціальні дослідження. Шестиповерхову каркасну будівлю помістили на спеціальну установку, що імітує рухи ґрунту при землетрусі в шість балів. Як показав експеримент, будівля лишається неушкодженою, тож Ви можете бути певними, що жодна стихія не зруйнує Вашу оселю і ви дійсно почуватиметесь у ній, як у фортеці.


 

Стіни і перекриття каркасного будинку, на відміну від будинків, зведених з каменю, цегли або бетону, не мають достатньої маси теплоємних матеріалів, щоб забезпечити хорошу термічну стабільність. На практиці це означає, що каркасний будинок набагато швидше протопити взимку або охолодити влітку кондиціонером, так як не потрібно змінювати температуру масивної стіни з цегли або блоків.


 

Зазвичай підприємства займаються повним спектром будівельних послуг: виготовлення фундаменту (палевий, стрічковий, монолітний, комбінований); виробництво і транспортування елементів будинку; монтажні роботи (монтаж даху, вікон, дверей); прокладання інженерних комунікацій; внутрішнє і зовнішнє оздоблення будинку (за бажанням замовника).





Вартість 1 м/кВ будинку становить від 80 умовних одиниць, що значно дешевше, ніж ціна квартир у багатоповерхівках. 

За такою технологією можна збудувати як житловий будинок на кілька поверхів, так і дачний будиночок, криті альтанки, баню чи навіть склад.

Варто відзначити й екологічність таких споруд, адже каркасні будинки, наприклад, в Європі будують лише із сертифікованої деревини, яка пройшла перевірку на всіх етапах. Окрім цього, екологічність такого будинку залежить саме від матеріалів, які використовуватимуть для утеплення та декорування будівлі. Як в цегляних, так і в дерев’яних каркасних будинків екологічність залежить найперше від утеплювачів.


 

Тож найбільша перевага каркасного будівництва полягає в простоті та швидкості як побудови, так і обслуговування, адже всі комунікації заховані всередині стін, а щоб поремонтувати їх, необхідно просто зняти одну з частин обшивки.


 

Швидко та недорого, проте довговічно (від 30 до 100 років стоїть каркасний будинок) – це про каркасні помешкання. Проте, варто зважати на власні вподобання, адже потрібно пам’ятати, що каркасний будинок вимагає дуже грамотного підходу, дорогої та якісної шумоізоляції. А коли Ви вже наважитеся на каркасний дім, то потрібно знати, що необхідно від самого початку будівництва запобігати процесу гниття, тобто оздоблення будинку має бути якісним.


 

До цього ж, каркасні будинки з натуральних матеріалів досить мобільні та є частиною культури свідомого споживання, адже більшість частин оселі можуть бути утилізованими без шкоди для навколишнього середовища.   



 

Коментарі

Перович:

Ага. І горить каркасний будинок дуже швидко)))

21 Червня 2018, 23:50

Додати новий коментар