У Нью-Йорку продають будинок Білла Мюррея: як виглядає дім. ФОТО

18 Березня 2023

У передмісті Нью-Йорка продають будинок, де жив відомий актор Білл Мюррей. Зірка фільмів «День бабака» та «Мисливці за привидами» жив у цьому домі протягом 1980-х років. У той час він отримав свою першу головну роль у фільмі «Фрикадельки».

Вартість житла становить 2,07 мільйона доларів, – розповідає 24 Нерухомість.

Час, коли актор жив у цьому будинку, був найуспішнішим у його кар'єрі. У 1982 році він співпрацював із сценаристом і режисером Гарольдом Ремісом і зіграв у низці хітів, зокрема «Гольф-клуб», «Добровольці мимоволі» та «Тутсі». Потім була головна роль у фільмі «Мисливці на привидів», що мала колосальний успіх для Білла Мюррея.

Помешкання розташоване лише за 25 хвилин їзди до міста, у центрі популярного району Снеденс-Лендінг. Будинок збудували у 1868 році в стилі неоготики. У 2016 році його реставрували за мільйон доларів.

Житло вміщує чотири спальні та три ванні кімнати. Тут є традиційні передній і задні ґанки, три каміни, один з яких використовують як піч. Двір навколо будинку огороджений.

Мюррей досі має ще один будинок неподалік свого колишнього житла. Його актор придбав одразу після того, як покинув цю резиденцію.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter