«Він у фотографії продовжує малювати»: у Луцьку презентували виставку художника з Нью-Йорка

03 Серпня 2019

Текст і фото: Анна ПАНЧЕНКО
Петро Грицик – український художник з Нью-Йорка, який представив виставку своїх фоторобіт «Reflections of reality». Привітати майстра зібрались люди з його рідного міста Біберки, Нью-Йорка, Львова та Луцька.

«Це ретроспекція. У мене є серії робіт, які представлені з різних періодів. Мене надихає те, що я маю свою малярську візію. Я не признаю сучасних фотоапаратів, користуюсь лише старими. Об'єктиви, деякі з яких навіть старші за мене, то мої друзі»,– прокоментував Петро Грицик.

Творець вибрав чорно-білі фотографії, щоб виказати свій протест проти трендів та повсякденної реальності.

«Ваші твори створили середовище для того, щоб перенести людей у інший світ. Присутні потрапляють у медитативний стан. Кожен має змогу знайти для себе планету, на яку він може полетіти, як Маленький Принц», – прокоментувала натхненниця Музею сучасного мистецтва Корсаків Леся Корсак.

Петро Грицик часто зображає таємничу жінку в капелюшку, яка стоїть спиною до глядача, манекенів та вікна, через які пробирається холодний вітер та поодинокі проміння сонця.

«Тяжко було триматися живопису. Малюнки свої він ховав під ліжко. Потім Петро помаленьку перейшов до фотографії. Він у фотографії продовжує малювати», – зауважила та сама «жінка в капелюшку» – дружина майстра та художниця пані Галя.

Виставка триватиме ще місяць. Поспішіть насолодитися мистецтвом.





















***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter