• банер чікос

Відкриття «Осіннього сезону» в Луцьку: оголені жінки, нагороди та вино

09 Жовтня 2015
«Я ‒ художник, я так бачу», ‒ часто кажуть митці, пояснюючи свої роботи. Й справді, кожне полотно, скульптура ти інший вияв мистецтва ‒ особливий погляд творчої людини на навколишню дійсність. Своє свято українські художники, й волинські у тому числі, відзначають у другу неділю жовтня.

З цієї нагоди у «Галереї мистецтв» Волинської організації Національної спілки художників України відкрили масштабну виставку полотен та скульптур волинських митців під назвою «Осінній салон». Урочисте представлення робіт відбулось напередодні свята, 9 жовтня, у Будинку художника. Подивитися на твори волинських художників прийшло чимало охочих. Особливою увагою користувались скульптури оголених жінок.

За словами голови ВОНСХУ Володимира Марчука, ця виставка є найбільшою з-поміж останній представлених. Художники представили більше ста робіт з різних видів мистецтва. Прикметно, що на виставку свої роботи принесли переважно професійні художники. Володимир Марчук зазначив, що на тут немає самодіяльності.

[caption] Тетяна Мялковська біля своїх робіт[/caption]

На церемонії відкриття виставки вручили премію імені Йова Кондзелевича художниці Тетяні Мялковській. Разом із дипломом художниця отримала грошову винагороду обсягом п’яти тисяч гривень. На виставці Тетяна Мялковська представила роботи, створені протягом останніх двох місяців. Це ‒ дерев’яні дошки з циклу фігури, пов’язані з сакральними чи історичними темами. Також експонується щойно привезена художницею з Карпат картина «Вечеря», яка створювалась під час міжнародного художнього пленеру. Нею Тетяна Мялковська починає свій новий цикл малярства.

Як і заведено у колі художників, подію відсвяткували келихом терпкого вина. Виставку робіт від волинських художників можна переглянути у «Галереї мистецтв» до 17 листопада.
0

Читати ще

Коментарі

wikipedia

Не СЕЗОН а САПОН. Для

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter