У кінокомплексі Adrenalin - містична ніч

13 Березня 2015
13 березня о 21:00 у кінокоплексі Adrenalin розпочнеться містична ніч. На великому екрані покажуть три культові містичні фільми: «Дитя тьми», «Сайлент Хілл» та «Справа №39».

Вартість квитка ‒ 60 гривень.

Фільм «Дитя пітьми», знятий в 2009 році режисером Хауме Серра.

Тут розповідається про те, як одна пара вдочерила дівчинку. Колись у них померла донька, яка так і не встигла народиться. У їхній родині вже є дівчинка Макс і син Денні. Через горе, яке сталося в сім’ї, вони їдуть до притулку і хочуть удочерити дівчинку. Там на ліжечку сидить Естер ‒ дівчинка-сирота. Вони беруть її і дізнаються, що їй 9 років і вона родом з Росії. Естер ‒ тиха і розумна дівчинка. Вона постійно грає на фортепіано, малює, але ні з ким не розмовляє. Пізніше нові батьки дівчинки дізнаються, що щось не так. Насправді ця дівчинка ‒ стара діва, яка дуже хвора, і їй 33 роки. Естер стає небезпечною для всієї родини.«Сайлент Хілл» ‒ це канадський фільм жахів, знятий у 2006 році режисером Крістофом Ганом.

Молода мати не може знайти ліки від таємничого захворювання своєї дочки Шерон. Вона відмовляється віддати її в психіатричну лікарню. Разом із Шерон вона відправляється в місто Сайлент Хілл, назву якого її дочка постійно промовляє уві сні.

Незважаючи на опір чоловіка, Роуз переконана, що знайде там відповіді на всі запитання. Але коли вони під’їжджають до покинутого міста, на дорозі з’являється таємнича фігура, Роуз різко гальмує, і машина потрапляє в аварію. Прийшовши до тями, вона виявляє, що Шерон зникла ...

У компанії упертої жінки-поліцейської з містечка, яке знаходиться неподалік, Роуз вирушає на пошуки своєї дитини в Сайлент Хілл. Це місце, несхоже ні на одне інше: місто покрите туманом та його населяють дивні, прокляті створіння.«Справа №39» ‒ це трилер німецького режисера Крістіана Алверта, знятий у 2006 році.

Начальство вважає, що працівник соціальної служби Емілі Дженкінс недостатньо завалена роботою і доручає їй чергову справу № 39. Емілі повинна розібратися в непростій ситуації, що склалася в сім’ї 10-річної Лілліт. Дівчинка стверджує, що батьки хочуть зжити її зі світу і проведене розслідування начебто підтверджує слова дитини. Недбайливі батьки опиняються за ґратами і Емілі добивається дозволу стати опікуном Лілліт. Проте незабаром героїня фільму починає усвідомлювати, що в історії дівчинки не все так однозначно. З появою дитини в житті Емілі та її знайомих починають відбуватися загадкові, нез’ясовні і вельми страшні явища, які не раз змусять Емілі пошкодувати про своє рішення.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter