ТОП-7 книжок, що стануть найкращим подарунком під ялинку

25 Грудня 2019

Що може бути кращим подарунком, ніж вдало підібрана книжка? Такий презент завжди легко знайти, легко запакувати. І він неодмінно принесе радість тим, кому ви його подаруєте.

Журналісти «Таблоїду Волині» спільно з книгарнею «Руніка» зібрали для вас перелік книжок, що стануть ідеальним подарунком під ялинку. Тому читайте анотації – і гайда в книгарню за святковими покупками!

«10 СЕКРЕТІВ БАГАТСТВА, ЩАСТЯ І КОХАННЯ», Адам Джексон

Книга описує реальні історії із життя людей, які спілкувались з автором. Після кожної історії автор виводить висновки, тобто СЕКРЕТИ, які можуть допомогти досягнути бажаного результату у житті незалежно від віку та досвіду.

Багатство, Щастя і Кохання не приходять просто так – нізвідки. Це наші помисли, наше ставлення, наша вдячність до нашого ж життя та наша відповідальність перед собою та людьми, які нас оточують. Щастя не в тому, щоб мати й діставати щось для себе, а в тому, щоб віддавати і допомагати іншим з вірою та любов’ю. Без віри неможливо довго залишатися щасливим, а любов не може бути вимогливою.

Книга буде доречною у подарунок усім, хто прагне розвитку та самовдосконалення.

«ВИНО», курс Ендрю Джеффорда

Подарункове видання курсу Ендрю Джеффорда – це не просто книга, а книга-путівник, подорожуючи з якою, можна відкрити для себе інші країни та їх винні вподобання. Книга також вчить, як відрізнити якісне вино від будь-якого іншого, вчить відчувати аромати і правильно їх описувати. З цією книгою стаєш експертом з вина.

«АТЛАНТ РОЗПРАВИВ ПЛЕЧІ», Айн Ренд

Для довгих вихідних – трилогія «Атлант розправив плечі» Айн Ренд в подарункові упаковці. Буде доречним подарунком для тих, хто любить читати книги із продовженням. Актуальна в наші дні, хоч і не сходить з книжкових полиць вже протягом декількох десятиліть. Хочеш стабільне життя – бери і роби його стабільним. Це книга про сильних лідерів, творчих особистостей та ставлення до них інших людей. Про політику, економіку та фінанси – тенденції, що спостерігаємо і нині. Знаючи глибше можливі варіанти розвитку суспільства, ми допускатимемо менше помилок у майбутньому.

«ВЕЧОРНИЦІ НА ХУТОРІ БІЛЯ ДИКАНЬКИ», Микола Гоголь

Посмакувати Гоголя по-новому можна разом із подарунковим виданням «Вечорниці на хуторі біля Диканьки» від видавництва «Терра Інкогніта».

Зазвичай в новорічний період хочеться переглянути фільм, а як щодо того, щоб надихнутись книгою? Адже жоден фільм не передасть істинного святкового настрою, описаного автором в книзі. Новий переклад та новий формат нестандартних «психоделічних» ілюстрацій – це справді цінний подарунок до новорічних свят.

«КАЗКИ ПІД ЯЛИНКУ» від найвідоміших дитячих українських письменників

«Казки під ялинку» – це збірка авторських казок сучасних українських дитячих письменників із неймовірно лагідними ілюстраціями. Тут діти познайомляться і з Мухою-несплюхою, і з Хурделиком, і з Різдвяною феєю. Розгадають загадку Діжонського собору та відчинять таємничу скриню з паролем. Теплі, добрі та душевні історії для усієї родини.

НАЙРІЗДВЯНІШІ КНИГИ ВІД МЕТТА ГЕЙГА

Книги для читання в сімейному колі, коли хочеться новорічного настрою. Книги Метта Гейга наповнені духом Нового року та Різдва та ідеально створюють святковий настрій. Невеликі за об’ємом, але настільки зворушливі та теплі, що наповнять серця вірою у дива. Три книжки розповідають про те,як влаштований світ Батечка Різдва, чому ми отримуємо подарунки взимку, та чому ніхто не хоче дружити з Правдивою Піксі.

«ЇСТИ, МОЛИТИСЯ, КОХАТИ», Елізабетт Гілберт

«Їсти, молитися, кохати» Елізабет Гілберт – романтична жіноча історія, водночас глибока та зворушлива і надихає на зміни. Буде чудовим подарунком під ялинку для будь-якої жінки.

Всі книжки з переліку можна знайти у книгарні «Руніка» за адресою: м. Луцьк, проспект Волі, 1, ЦУМ, 5-й поверх

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЧАНИ ЗДІЙСНИЛИ МРІЇ ДІТОК З ОНКОЛОГІЧНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ. ФОТО

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter