ТОП-5 книжок, які зроблять ваш рік максимально продуктивним

14 Січня 2020

Новий рік завжди означає новий початок. Кажуть, як рік розпочнеться, так він і мине. Для того, аби почати рік правильно, варто підібрати саме ту книжку.

Журналісти «Таблоїду Волині» спільно з книгарнею «Руніка» зібрали для вас перелік книжок, що стануть ідеальним мотиватором життєвих змін на краще. Тому читайте анотації – і гайда в книгарню за важливими покупками!

«ЧУДОВИЙ РАНОК. ЯК НЕ ПРОСПАТИ ЖИТТЯ», Гел Елрод

Світовий бестселер, який отримав понад півтори тисячі п’ятизіркових відгуків на Amazon від читачів з усього світу.

Настав новий рік і Ви знову хотіли б змінити своє життя? Але ж «життя починається щоранку», – каже Гел Елрод у своїй книзі «Чудовий ранок». Книжка допоможе зорієнтуватись, як та з чого все-таки розпочати те «нове життя», що це дасть і до чого призведе. Автор на власних прикладах показує нам, як можна докорінно змінити своє життя та наводить кілька практик, які допоможуть налаштуватися на потрібний лад саморозвитку і почати роботу над собою.

Цитата: «Перший крок на шляху до мети — вирішити, що ви не стоятимете на місці».

«ЯК НАСОЛОДЖУВАТИСЯ ЖИТТЯМ І ОТРИМУВАТИ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД РОБОТИ», Дейл Карнегі

В основі книги лежать особисті історії та долі, в тому числі і самого автора. Ця книга навчить бачити в собі талановиту особистість, навчить як корисно та з радістю проживати кожен день та насолоджуватись роботою.

Цитата: «Пам’ятайте, що несправедлива критика – це замаскований комплімент».

«ХТО ВЗЯВ МІЙ СИР?», Спенсер Джонсон

Бажаєте змін? А чи справді ви до них готові? Для перевірки пропонуємо оповідь Спенсера Джонсона «Хто взяв мій сир?»

Це невеличка метафорична історія, яка змусить задуматись над вашим відношенням до змін.

У кожної людини є найзаповітніша мрія, навіть не одна – це і є той сир, до якого ми біжимо по лабіринтах життя. Чому одні свій сир знаходять, а інші – ні? Більш складне питання: чому ті, хто знайшов свій сир, не стали щасливішими? І хто у всьому цьому винен?

Це метафорична розповідь про наші життєві поривання. Інколи ми вчасно бачимо можливості, миттєво кидаємося за ними, іноді ж пираємося будь-яким змінам, хоча й знаємо, що вони приведуть до мети.

Цитата: «Якщо ти не здатен до змін, то навряд чи виживеш».

«НОВА Я. ШЛЯХ ДО СЕБЕ», Наталія Гаєвська

Новинка 2019 року «Нова я. Шлях до себе» – книга Наталії Гаєвської. Це 39-денний марафон зі щоденними завданнями, пройшовши який ви отримаєте новий досвід щодо того, як виходити зі скрутних ситуацій, як краще розуміти себе і своїх рідних, як будувати стосунки та простовідчути повноту і смак життя, чітко усвідомлюючи, чого хочете саме Ви.

«ЗВИЧКИ НА МІЛЬЙОН ДОЛАРІВ», Браян Трейсі

Книга, яка навчить працювати ефективно. В доступній та цікавій формі автор знайомить читачів з природою людських звичок, зі світоглядом людей, які в житті досягли значних успіхів, та з технікою напрацювання корисних звичок.

Цитата: Життя це не більше, ніж сума безлічі успішних років; успішний рік не більше, ніж сума багатьох успішних місяців; успішний місяць не більше, ніж сума багатьох успішних днів. Ось чому щоденне прктикування простих звичок, що ведуть до успіху це найвірніший спосіб в кінцевому підсумку досягти успіху в житті.

Всі книжки з переліку можна знайти у книгарні «Руніка» за адресою: м. Луцьк, проспект Волі, 1, ЦУМ, 5-й поверх

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-7 КНИЖОК, ЩО СТАНУТЬ НАЙКРАЩИМ ПОДАРУНКОМ ПІД ЯЛИНКУ

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter