Лучани здійснили мрії діток з онкологічними захворюваннями. ФОТО

21 Грудня 2019

Благодійна ініціатива до Дня святого Миколая об'єднала лучан. Волонтерка Юлія Панасюк зібрала навколо себе кілька «Миколайчиків», які здійснили мрії онкохворих діток. Про це на своїй фейсбук-сторінці написала фотограф Лідія Кожевнікова. Вона оприлюднила яскраві світлини із вручення подарунків для діток.

«Є такі люди, в яких місія – творити добро. Безкорисливо, щиро і стабільно. Як мінімум одну таку дівчину я знаю - це Юля Панасюк. А я люблю за цим спостерігати з фотіком і документувати, що б потім не сказали, що «організовували організатори» або «якісь волонтери», зазвичай, у них є ім'я», – написала фотограф.

«Спочатку я опублікувала в себе на сторінці, хто хоче піти зі мною написати з дітками листи святому Миколаю. Погодилося шість людей – це мої друзі. Ми домовилися з головним лікарем онкогематології, погодили час і дату, і пішли писати листи. Всі листи з бажаннями маленьких пацієнтів я опубліковувала в себе на сторінці. Дуже багато людей відгукнулося, і придбали всі подарунки діткам. Кожен окремий лист з бажанням здійснювала одна людина. Ми зібрали всі подарунки, адже дуже багато людей хотіло допомогти»,– розповідає про свою ініціативу Юлія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПІСЕННИЙ МИКОЛАЙ ДЛЯ ПОРАНЕНИХ БІЙЦІВ ВІД «ПІККАРДІЙСЬКОЇ ТЕРЦІЇ». ФОТО3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter