Успішно!

ТОП книжок про стосунки, які має прочитати кожен

Описаний авторами досвід та дієві поради зможуть не тільки врятувати ваші стосунки, а й допоможуть правильно розбудовувати їх у майбутньому. 

У кожної людини, яка коли-небудь перебувала у стосунках, накопичуються запитання, відповіді на які важко знайти самостійно. Як зрозуміти, чого хоче партнер? Коли слід переходити на новий етап стосунків? Як відновити палкі почуття після багатьох років спільного життя? Це та багато іншого турбує чи не кожну людину, яка вирішила провести своє життя разом з іншою.

Журналісти «Таблоїду Волині» спільно з книгарнею «Руніка» зібрали для вас перелік книжок, що допоможуть знайти відповіді на ці та безліч інших запитань. Описаний авторами досвід та дієві поради зможуть не тільки врятувати ваші стосунки, а й допоможуть правильно розбудовувати їх у майбутньому. 

Отож, читайте анотації – і гайда в книгарню за новими знаннями!

«ЧОЛОВІКИ З МАРСА, ЖІНКИ З ВЕНЕРИ», Джон Грей

Книжку «Чоловіки з Марса, жінки з Венери» автор написав з урахуванням досвіду та фактичного матеріалу, якими він опанував, працюючи консультантом подружніх пар. Більшість людей читають цю книгу, аби покращити стосунки. Цікаво, що ті самі ідеї, що збагачують стосунки, допомагають парам подолати й інші складні проблеми. Ця книга виведе ваше спілкування та сприйняття протилежної статі на новий рівень.

Розкриваючи таємниці безконфліктного існування, допомагаючи усвідомити, що способи спілкування, емоційні потреби й моделі поведінки представників протилежних статей можуть бути надзвичайно різними, Джон Грей вчить, як знайти спільну мову «представникам різних планет», дає шанс мільйонам сімей зміцнити свої стосунки, порозумітися, відновити колишні почуття. Це видання, безсумнівно, буде корисним і пізнавальним як для жіночої, так і для чоловічої аудиторії. Автор книги – Джон Грей – визнаний експерт з покращення якості спілкування подружніх пар. Світовий бестселер, виданий багатьма мовами світу загальним накладом понад 7 мільйонів примірників. Книжка допоможе зрозуміти особливості спілкування чоловіків і жінок.

Цитата: «Націльтеся на те, щоб змінити свій підхід, замість того, щоб удосконалювати партнера».

ТОП-6 книжок про стосунки, які має прочитати кожен
ТОП-6 книжок про стосунки, які має прочитати кожен

«СИЛА ПРОТИЛЕЖНОСТЕЙ», Іцхак Калдерон Адізес

У сучасному світі немає місця сваркам у стосунках. Уся споживацька культура каже, що ідеальні пари без конфліктів існують, отже, треба лише шукати свою половинку.

Припиніть у це вірити! Іцхак Калдерон Адізес заперечує цю теорію, натомість пропонує свою – про необхідне доповнення одне одного. Це особливо важливо сьогодні, коли попередня модель сім’ї з усталеними ролями чоловіка і дружини зруйнована, а нова ще не сформувалась. Адізес розробив методику, за якою стосунки – це живий організм, а проблеми спричинюються нестачею певних «вітамінів» у раціоні. У першій частині книжки «Сила протилежностей» автор знайомить читача із принципами цієї  методики, а в другій пропонує терапевтичні заходи для урегулювання конфліктів і встановлення гармонії в парі.

ТОП-6 книжок про стосунки, які має прочитати кожен
ТОП-6 книжок про стосунки, які має прочитати кожен

«СЕКРЕТИ ЧОЛОВІКІВ, ЯКІ МАЄ ЗНАТИ КОЖНА ЖІНКА», Барбара де Анджеліс

Що ви насправді знаєте про чоловіків? Барбара де Анджеліс, відома психологиня, визнана експертка з питань відносин, розкриває правду про любов і стосунки з протилежною статтю. У цій книжці ви знайдете вправи й підказки про те, що варто робити, а чого не слід у спілкуванні з чоловіками, а також дізнаєтесь, за допомогою чого можна стати сильнішими й повністю змінити себе:

— усе про чоловіків, коханців, колег і босів;

— секс: про що чоловіки ніколи не скажуть;

— шість найбільших помилок жінок у спілкуванні з чоловіками;

— п’ять найбільших таємниць чоловіків;

— як розпізнавати й уникати людей, які заважають вам жити.

Нестандартні та перевірені ефективні інструменти і методи, які допоможуть вам стати успішними і щасливими!

ТОП-6 книжок про стосунки, які має прочитати кожен
ТОП-6 книжок про стосунки, які має прочитати кожен

«ПРО ЧОЛОВІКІВ», «ПРО ЖІНОК», Ошо

Чи визначає приналежність до певної статі наші соціальні ролі, горизонти розвитку, успіху та невдачі? Чи здатна жінка поєднати в собі інстинкт материнства і прагнення творчої реалізації? Чи варто їй дотримуватися надуманих соціальних стереотипів? Як навчитися жити в гармонії зі своєю природою? Як відшукати власну сутність, глибокі почуття, не обмежуючи себе шлюбом? І чи потрібно жінці наслідувати чоловіка, декларуючи таким чином власне право на свободу?

Ця книга піддає сумніву релігійні догми, вчить любити й шанувати своє тіло нарівні з розумом, доводить, що чоловіче й жіноче начала не повинні ворогувати між собою, адже вони – неподільна єдність. На запитання, які ми звикли вважати риторичними, духовний практик і проповідник Ошо відповідає переконливо і доступно.

ТОП-6 книжок про стосунки, які має прочитати кожен
ТОП-6 книжок про стосунки, які має прочитати кожен

«ЯК ЗВІЛЬНИТИСЬ ВІД ТОКСИЧНИХ СТОСУНКІВ І НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ», Джексон Мак-Кензі

Зазвичай, люди понад усе прагнуть гармонійних стосунків. Та коли відносини перетворюються на суцільне катування, саме потерпілі будь-що прагнуть примирення, у такий спосіб завдаючи собі шкоди.

Ця книжка дарує надію на зцілення від токсичних стосунків. Автор, спираючись на власний досвід, пропонує систему методів, які допоможуть розпізнати руйнівні відносини не лише в особистому житті, а й у професійній сфері, та відкритися до нового кохання і щастя. Запропоновані поради допоможуть подолати невпевненість, запобігти депресії, віднайти рівновагу. Замисліться над своїми стосунками та переконайтеся, що не стали жертвою маніпуляцій.

ТОП-6 книжок про стосунки, які має прочитати кожен
ТОП-6 книжок про стосунки, які має прочитати кожен

«П'ЯТЬ МОВ ВИБАЧЕННЯ», Ґері Чепмен та Дженіфер Томас

Не існує стосунків, де немає образ та де не потрібні вибачення. Часом саме через невміння пробачати та просити вибачення, стосунки заходять у глухий кут. Як же правильно вибачатись, чи потрібно вибачатись взагалі у деяких ситуаціях? Книга відкриває п’ять основних аспектів або «мов» вибачення:

висловлення жалю – «Мені шкода»;

вміння брати відповідальність за свій вчинок – «Я помилився (-лася)»;

відшкодування образи – «Що я можу зробити, щоб залагодити це?»;

щире розкаяння – «Я намагатимусь не робити цього знову»;

прохання про прощення – «Пробач мені, будь ласка».

Розуміння і застосування п’яти мов вибачення значно покращить усі ваші стосунки.

ТОП-6 книжок про стосунки, які має прочитати кожен
ТОП-6 книжок про стосунки, які має прочитати кожен

Всі книжки з переліку можна знайти у книгарні «Руніка» за адресою: м. Луцьк, проспект Волі, 1, ЦУМ, 5-й поверх.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-5 КНИЖОК, ЯКІ ЗРОБЛЯТЬ ВАШ РІК МАКСИМАЛЬНО ПРОДУКТИВНИМ

Додати новий коментар