Справжня суть Пасхи: стартувала інстаграм-виставка луцької художниці

17 Квітня 2020

Луцька художниця Тетяна Яцишина відкрила онлайн-виставку «Любов» з картинами до Великодня і про нього. «Таблоїду Волині» авторка розповіла, що ідея виставки полягала у тому, аби зобразити любов в одній особі – через життя, вчинки та слова.

«Вірю, що любов – це дарунок з Небес і власне тому можна взяти приклад справжньої любові з Того, Хто її приніс. Сюжети більшості робіт зображують певні історичні події з життя Ісуса Христа, і саме через них я намагалась розкрити характер любові. А в кінці виставки хотіла показати вибір, який свідомо чи несвідомо робить людина. Виставку я планувала саме в цей час, аби також приурочити до свята Пасхи і, певно, трішки відвернути увагу людей від яєць та пасок до справжньої суті свята», – розповіла Тетяна.Загалом виставку планували відкривати традиційно, із багатьма гостями та всіма необхідними атрибутами, але у зв’язку із карантином перенесли на інстаграм-сторінку, що додало ще глибшого сенсу. На окремій сторінці розміщені графічні роботи, які можна розглядати як окремо, так і в загальному ансамблі, відкриваючи нові грані. Картини супроводжуються словами зі Святого Письма та роздумами художниці. Сама виставка по суті сформована, але в неділю авторка додасть ще одну завершальну роботу в честь Великодня.

ЛЮБОВ=ТУРБОТА . Вміння бачити потребу і покривати її! . «Тими днями, коли було знову багато народу, а їсти не мали чого, покликав Він учнів Своїх та й промовив до них: Жаль мені тих людей, що вже три дні зо Мною знаходяться, та їсти не мають чого. А коли відпущу їх голодних до їхніх домівок, то ослабнуть у дорозі, бо деякі з них поприходили здалека. І відказали Йому Його учні: Звідки зможе хто нагодувати їх хлібом отут у пустині? А Він їх запитав: Скільки маєте хліба? Вони ж повідомили: Семеро. Тоді Він народу звелів на землі посідати. І, взявши семеро хліба, віддавши подяку, Він поламав і дав учням Своїм, щоб роздати. А вони роздавали народові. І мали вони трохи рибок; і Він їх поблагословив, і роздати звелів також їх. І всі їли й наїлися, а з позосталих кусків сім кошів назбирали... А їдців було тисяч з чотири!» ‭‭Вiд Марка‬ ‭8:1-9‬ ‭

Допис, поширений Виставка «Любов». (@loveis.exhibition)

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter