Музична кондитерська, або Де шліфується луцький рок-н-блюз

15 Жовтня 2015
Ми звикли до того, що музика відбувається на сцені, на альбомах, в навушниках, в клубах, в ноутбуках чи інших девайсах. А думали ви коли-небудь, як вона, та музика, народжується та «виймається» з інструментів? Адже ми чуємо лише результат - гарно загорнутий в подарунковий папірчик та поданий нам, слухачам, і готовий до вживання. Як і справжній, так і музичній цукерочці передує ще й процес виробництва. І коли кондитерський виріб готується на фабриці, то музичний - у студії та на репетиційній базі. Як відбувається підготовка до великого сольного концерту одного з луцьких рок-гуртів, дізнавалися одного холодного осіннього дня журналісти «Таблоїду Волині».

Луцький гурт Freedom має 3 роки та готується до важливого концерту - 24 жовтня музиканти презентують новий авторський альбом «Dancin' All Night».

Читати також: ЛУЦЬКИЙ ГУРТ ПРЕЗЕНТУЄ НОВИЙ АЛЬБОМ

Хлопці чи не щоденно репетирують у підвалі однієї з луцьких шкіл. Попередньо там була секція зі східних єдиноборств. Намагаються не халявити, а приділяють грі щонайменше по декілька годин в день.Репетиція, на яку потрапили ми, тривала приблизно 2 години. Хлопці швидко налаштували гітари, барабани та апаратуру.Паралельно пояснили, що це дуже важливо - добитися саме «саме того» звучання навіть під час звичайної репетиції.Репетиція відбувалася чітко за сет-лістом (перелік пісень, які виконує гурт на сцені, - Авт.).Після кожної пісні в музикантів - невелике обговорення. Кажуть, що це важливо - гярячими слідами помітити та виправити помилки: де хто схибив, промахнувся, або ж навпаки - виділити саме смачні моменти пісні.Музиканти під час репетиції викладаються сповна – це не є просто «прогон» пісень всуху, а повноцінне викладення учасників музичної формації на всі сто. Тут і качав гітарний риф Вадима Захарченка, був чутний кожен акцент тарілкою від барабанщика Остапа Сухоцького, і гармонійно зливалася в смачний унісон з гітарою «басуха» Артура Черчика.

[caption]
Бас-гітарист Артур Черчик[/caption]
[caption]
Гітарист Вадим Захарченко[/caption]
[caption]
Барабанщик Остап Сухоцький[/caption]

Вокаліст Анатолій Вітинський найбільше приділив увагу тому, як передати емоційну складову тексту. Адже текст та вокал - це перше, що чує слухач.Перевірено: музиканти готуються ретельно, бо ж концерт для них дуже важливий.

З репетиції ми винесли одне – ці хлопці живуть музикою і прагнуть поділитися своєю музикю зі слухачами.

У зв'язку з цим музичний «таблоїдний» ревізор рекомендує: 24 жовтня на концерт піти не те що потрібно, а необхідно заради подолання музичного авітамінозу, десятка нових потужних пісень та гарного настрою.

Текст: Ярослав СЕБАЛО та Іванна МАРТИНІВ
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter