Луцький театр вогню втілює найгарячіші мрії

05 Серпня 2015
Луцький театр вогню «Бум» ще доволі молодий. Ці хлопці та дівчата об’єдналися у січні цього року. Після тривалих тренувань та репетицій почали виступати для публіки і вже завоювали глядача.

Учасники колективу розповідають, що у Луцьку «фаєрщиків» ‒ багато, як на таке маленьке місто. Вогняне шоу вже не вважається такою незвичайною дивовижею, якою було ще кілька років тому. Однак, попри це, колектив «Бум» користується значною популярністю. За досить короткий термін творчої діяльності артисти «вогняного жанру» встигли виступити на кількох серйозних заходах, серед яких ‒ День захисту дітей у Луцьку, кілька вишуканих весіль та днів народжень.


У своїх виступах молоді люди використовують очищений керосин, що набагато безпечніший, аніж бензин, яким користуються деякі інші. За бажанням замовника, до свого виступу «Бум» може додати також піротехнічні ефекти та іскрошоу. Ще одним видовищним елементом кожного виступу є запалювання напису ‒ це може бути ювілейна цифра або ж серце закоханих, чи будь-який інший символ, який побажають замовити. Зараз у колективі працюють над акробатичними трюками, якими хочуть ще більше урізноманітнити свої виступи.

Молоді «фаєрщики» кажуть, що у вогняних шоу дуже важливо дотримуватися правил техніки безпеки, адже працюючи з вогнем, можна поранити не лише себе, але й глядача. Прикрих випадків у колективу не було. Однак у Луцьку гуляє локальний мем «спалити наречену», походження якого у вузькому колі відоме для всіх. Такої слави актори з театру «Бум» повторювати не хочуть. Цікаво, що один з учасників колективу ‒ Михайло ‒ медик за освітою. На кожен виступ він збирає аптечку, хоча, каже, вона ще жодного разу не пригодилась.


Хлопці та дівчата розповідають, що фаєр-шоу для них не просто хобі, а частина життя, яка потребує значної підготовки та віддачі. Звичайно, окрім цього, всі мають основні заняття: хтось ще студент, хтось займається репетиторством, хтось працює на заводі. Але всіх їх об’єднує один фактор ‒ вогонь.

На запитання, як батьки реагують на їхнє хобі, молоді люди усміхаються. Кажуть, що майже у кожного батьки спочатку були проти такого захоплення, бо дуже хвилювалися. Тепер же вони пишаються своїми дітьми, адже не кожним батькам щастить бачити захоплені погляди публіки, звернені на своїх чад.


Учасники колективу зізнаються, що замовлення поки що отримають через друзів та колишніх клієнтів, адже люди обмінюються позитивним враженнями від виступу «Буму» й радять театр вогню один одному. Виступ «вогняних акторів» триває зазвичай 15-20 хвилин, хоча час, звичайно, можна корегувати. Все залежить від бажання глядача.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter