• банер чікос

Клопи та «Корова» – львівські спогади Володимира Лиса та Надії Гуменюк

11 Вересня 2015
Волинські літератори Володимир Лис та Надія Гуменюк ‒ активні учасники ХХІІ Форуму видавців у Львові. Письменницьке подружжя має автограф-сесії, презентації книг та творчі зустрічі.

На зустрічі з читачами у театрі «Воскресіння» письменники презентували свої книги, серед яких і новинки «Із сонцем за плечима» Володимира Лиса та «Вересові меди» Надії Гуменюк. Окрім того, за участі письменницького подружжя ‒ у програмі Форуму: благодійна акція «Третій вік: задоволення від читання», презентація книжки оповідань для дітей «Манюня і Марципан» Надії Гуменюк та автограф-сесії. До волинських письменників радо приходять читачі та просять підписати книги.

[caption]
Книги волинських письменників[/caption]
На творчій зустрічі у театрі «Воскресіння» подружжя пригадало свої студентські роки, проведені у Львові. Саме це місто колись поєднало Володимира Лиса та Надію Гуменюк. Обоє дуже тепло відгукнулися про Львів, а Надія Гуменюк навіть назвала його рідним для себе.

Володимир Лис приємно вражений, що деякі місця ще з часів студентства залишились незмінними. Він розповів, що ще досі є те кафе, яке у студентському жаргоні називалось «Корова». Нині ‒ бар «Молочний» на вулиці Коперника, 9.

«Пельменної, у яку ми ходили, вже нема. І назви вулиць інші, я пам’ятаю ще старі назви. А те кафе «Корова» було одним з улюблених», ‒ розповідає письменник.

[caption]
Володимир Лис підписує книгу[/caption]
У Надії Гуменюк яскраві спогади пов’язані з першим днем у гуртожитку.

«Я з таким страхом їхала у гуртожиток. Пам’ятаю, нас поселили і я вперше в житті дізналася, що таке клопи, ‒ з усмішкою пригадує письменниця. ‒ Коли я вступила, мені відкрився зовсім інший Львів. І з того моменту Львів – у моєму серці. Це – рідне місто. І з Володьою ми тут познайомились».

[caption]
Надія Гуменюк залишає автограф [/caption]
Письменники зізнаються, що Львів неабияк повплив на їх творчий розвиток, а порухи людської душі й надалі залишатимуться ключовим аспектом творів.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter