Іван Корсак презентує «Вибух у пустелі»

01 Жовтня 2015
Презентація нової книги відомого українського письменника-сучасника Івана Корсака – роман «Вибух у пустелі» – відбудеться у столичній книгарні «Є».

Насамперед варто зауважити: книга унікальна передовсім тим, що побудована значною мірою на англомовних джерелах, досі відсутніх в Україні. Інтригуючи читача, автор виклав цікаву розповідь про знакову українську родину Кістяківських, яка полишила по собі славні діла на кількох континентах. Водночас інтригуючий роман Івана Корсака охоплює події та явища значно ширше, він оповідає про вагомий внесок українства у наукові здобутки людства, у високі технології сучасності, авторство яких інколи привласнюють чужинці.


Головний герой роману Георгій Кістяківський бере участь у розробленні атомної бомби, аби протистояти фашизму німецькому чи російському, а ще, як науковий радник Президента США, долучається до підготовки перших астронавтів для польотів на Місяць, розвитку балістики і так само має мужність сказати «ні» тому, що противиться його совісті чи цивілізаційному поступу людства.


Усіх шанувальників якісного і пізнавального слова запрошують гідно оцінити літературний труд на презентації унікального роману, яка відбудеться 8 жовтня о 18:00 у книгарні «Є» за адресою: Київ, вул. Лисенка, 3 (метро «Золоті ворота»).

Вхід вільний.

До слова, на цьому творчо-літературному вечорі можна буде не лише поспілкуватися із автором роману, але й почути відгуки про книгу з уст відомих майстрів слова – Володимира Панченка, Валерія Гужви, Сергія Цушка, Сергія Грабара, Павла Щириці та ведучого літературного дійства Михайла Слабошпицького.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter