Іван Корсак презентував нову книгу й розповів про нову роботу

12 Лютого 2015
Свою нову книгу «Перстень Ганни Барвінок» презентував у Нововолинську Іван Корсак.

Захід відбувся у Центральній нововолинській бібліотеці.

Як відомо, в романі автор вимальовує непросту долю Ганни Барвінок ‒ дружини Пантелеймона Куліша ‒ її почуття, стосунки, життя. У фокусі ‒ велика сила кохання та жіночого сподвижництва.

Зустріч у Нововолинську розпочалась із невеликої презентації, яка, з ініціативи автора, перейшла у формат діалогу та дискусії, що зачепила всі аспекти українського сьогодення.

Звісно, найболючішим є питання війни з Росією. «Ми звинувачуємо то царя, то боярина, а народ – хороший? У цьому інформаційному колапсі велика прогалина і вина російської інтелігенції. Хоча є ті, що ще не лишилися свідомого правдивого погляду», ‒ розповів про своє бачення ситуації, яка склалася в сусідній державі Іван Корсак.

Крім того, у письменника поцікавилися, про Національну спілку письменників, зокрема доцільність її існування. «Її існування потрібне, але мене пригнічують чвари навколо неї, хоча я стараюсь лишатись осторонь від них. Це єдина спілка, яка після розпаду СРСР врятувала надзвичайно багато цінного матеріалу», ‒ прокоментував Корсак.

У контексті цього він розповів і про своїх улюбленців на письменницькій ниві: «Мені важко вирізнити когось одного, і, можливо, хтось здивується, але мені дуже подобається Забужко, зокрема її «Казка про калинову сопілку», «Notre Dame d’Ukraine: Українка в конфлікті міфологій», Слабошпицький, Щербак, Мушкетик, цей список можна продовжувати».

Не приховував Іван Корсак і того, над чим зараз працює: історія Георгія Кістяківського ‒ вченого українського походження, одного з творців першої атомної бомби.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter