Чим вразив денс-фест «Танцюй». ВІДЕО

18 Червня 2018

Відбувся перший танцювальний фестиваль у Луцьку від видання «Таблоїд Волині». Показували свої виступи вісім танцювальних шкіл: Професійна школа східного танцю «Аміра» (Керівник Анжеліка Арутюнян), Ансамбль спортивного бального танцю «Ритм» (керівники Світлана та Сергій Застровські), Академія сучасного та східного танцю «Джаліла», (керівник Лілія Капастюк і Марія Оверчук), Колектив «Diamond Stars» (керівники: Анна Рекретюк, Яна Жук, Даша Єльцова, Тарас Черняк, а також Неля Петровська), Професійна школа брейк дансу «Iron City»(керівник Андрій Хомич), Школа вуличного танцю «My Jump Dance School» (керівник Роман Дячок), студія «SI BAILAR social dance club» (керівник Ірина Бондаренко), танцювальна школа «Stylez studio»(керівник Наталія Шевчик).

Захід відбувся в арт-кафе «Стоп-кадр», що в АдреналінСіті. Ведучі свята: Наталка Мазепа та Святослав Степанчук.

Окрім яскравих вражень, гості та учасники фестивалю «Танцюй» отримали чимало подарунків. Усім керівникам колективів подарували знижки від хімчистки KIMS, а протягом вечора кожен міг отримати презент за фото біля фотозони, яку облаштували Ірина Попович та студія декору «With Love».

Впродовж фестивалю також можна було отримати лотерейний номер. Потім за ними відбувалися розіграші від партнерів фестивалю. Можна було отримати сертифікати в інтернет-магазин Lazeika та дизайнерські футболки від Ксенії Ковальської.

АдреналінСіті подарував сертифікати на розваги авторам найпопулярніших фото на фоні фотозони фестивалю в соцмережах.

А от у подорож зможуть відправитися любителі танців, яким пощастило виграти сертифікати на 100 доларів від Imperia Tour.

«Таблоїд Волині» розпитав учасників та гостей фестивалю про їх враження. Дивіться нас у відеоформаті вперше.

8

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter