Чи реальні люди зображені на картинах Павла Варварика. ФОТО

23 Лютого 2019

Авторка: Софія ГУДИЧ

«Емоційний романтизм» або «ретро-романтизм», саме так Павло Варварик визначає стиль своїх картин. На виставці «Кольорова емоція», яку відкрили 22 лютого о 17:00 в арт-просторі «Коридор», що на третьому поверсі РЦ «Промінь» презентували яскраві портрети, серед них і автопортрет самого художника.

Художник стверджує, що головним у творчості є те, що картина художника повинна нести емоції, змушувати людину зупинятися біля картини, торкатися певних струн душі. Павло Варварик розповів, що працює на для галеристів і колекціонерів, а для людей, що дивляться на картини під час подібних виставок. Особливо автор картин полюбляє, коли люди діляться з ним своїми враженнями. Митець каже, що глядачі можуть легко пробачити технічну недосконалість, але не простять, ящо картина «мертва».

Зображення і сюжети картин – це люди, життєві ситуації, почуття та миті щастя. Тут і портрети, і картини з сюжетом, зокрема, чимало картин з подорожей.

Ми запитали у Павла Варварика, чи реальні люди на його картинах.

«50 на 50. Тут є портрети абсолютно живих людей. Портрет «Світло» – це портрет моєї доньки, в червоному береті в Парижі моя невістка, закохані в обіймах – мій пасинок та невістка, трохи далі є портрет Ігоря Єремеєва та мій автопортрет.Половина людей – реальні. А от дівчина на другій частині диптиху «Подзвони мені» – образ, який прийшов мені з кліпу Whitesnake, в їх кліпах було подібне освітлення та атмосфера», – розповів автор.

Павло Варварик також розповів, що не ідеалізує своїх героїв, не змінює риси людей, адже красу, впевнений художник, доповнювати не треба, треба лише її бачити.

Виставку можна переглянути у будь-який час на третьому поверсі РЦ «Промінь». Вхід вільний.3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter